رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه:
تمامی نیروهای حوزه سلامت گناوه برای ارائه خدمات در ایام نوروز در آماده‌باش کامل می‌باشند

21 اسفند 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: تمامی نیروهای حوزه سلامت گناوه برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در ایام نوروز در آماده‌باش کامل می‌باشند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان گناوه، عصمت حیدری اظهار داشت: به‌منظور ارائه خدمات بهتر به همشهریان و میهمانان نوروزی و دسترسی آسان به خدمات بهداشتی مرکز خدمات جامع سلامت سیدالشهدا به‌عنوان مرکز معین شهری در ایام تعطیلات رسمی (از 29 اسفند تا 4 فروردین) فعال است. این مرکز با بخش‌های آزمایشگاه، رادیولوژی، دندان‌پزشکی، مرکز 16 ساعته کووید 19 و مرکز خدمات بهداشتی ارائه خدمت خواهد داشت.
رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه اضافه کرد: مرکز خدمات جامع سلامت ریگ و مال خلیفه نیز همچون روزهای عادی در ایام تعطیلات نوروزی باز است.
حیدری عنوان داشت: اورژانس 115 این شهرستان با تمام ظرفیت در ایام نوروز فعالیت خواهد داشت و جهت رفاه مسافران نوروزی و دسترسی آسان‌تر و سریع‌تر به خدمات اورژانسی، اورژانس 115 اقدام به برپایی کانکس در ساحل خواهد داشت.
وی بیان داشت: در تعطیلات نوروزی 1401 واکسیناسیون کووید 19 صبح‌ها در مرکز خدمات جامع سلامت سیدالشهدا و عصرها در مرکز تجمیعی واکسیناسیون حوادث از ساعت 16 الی 22 شب انجام می‌گیرد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه در خصوص کشیک نوروزی کارشناسان بهداشت محیط عنوان داشت: به‌منظور تأمین سلامت مواد غذایی شهروندان و مسافران نوروزی از 25 اسفندماه کشیک نوروزی کارشناسان بهداشت محیط آغاز و تا پایان 15 فروردین ادامه خواهد داشت.
وی در خصوص مطب‌ها و درمانگاه‌ها و داروخانه‌های بخش خصوصی گفت: کارشناس نظارت بر درمان و امور دارویی این شبکه مانند روزهای عادی در ایام تعطیلات نوروزی بر مطب‌ها و درمانگاه‌های خصوصی و داروخانه‌ها نظارت خواهند داشت.
حیدری با اشاره به فعال بودن مرکز هاری در ایام تعطیلات عنوان داشت: مرکز هاری این شبکه در ایام تعطیلات جهت موارد حیوان گزیدگی فعال است اما برای مواردی مثل گزیدگی با عقرب و مار به بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه باید مراجعه شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه اظهار داشت: هدف ما در حوزه بهداشت و درمان جلب رضایت شهروندان و مسافران نورزی و ارائه خدمات باکیفیت بهداشتی به مردم است و امیدواریم با همراهی مردم و تلاش همکاران این مهم محقق شود.

انتهای پیام/ ک.آ 3080

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
ایام.نوروز     عصمت.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   21 اسفند 1400

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >