سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
استان بوشهر با 60 پایگاه فعال اورژانس 115 در ایام نوروز به هم وطنان خدمت ارائه می‌کند/ گزارش تصویری

3 فروردين 1401
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: استان بوشهر با 60 پایگاه فعال اورژانس 115 در ایام نوروز به هم وطنان خدمت ارائه می‌کند.

دکتر حسن ملکی زاده در حاشیه بازدید سرزده از شهرستان دشتی اظهار داشت: شهروندان و مسافرین عزیز نوروزی می‌توانند در صورت بروز هرگونه حوادث و سوانح در منازل و جاده با شماره ۱۱۵ تماس گرفته و از خدمات رایگان و شبانه روزی اورژانس بهره‌مند شوند.
وی باشاره به اینکه با توجه به ورود گردشگران و مسافران در ایام نوروز و تسریع در روند خدمات رسانی 6 کمپ نوروزی به اورژانس 115 اضافه شده است افزود: در ایام سال 34 پایگاه جاده‌ای، 19 پایگاه شهری و یک اورژانس هوایی خدمت به مردم ارائه می‌دهند که در ایام نوروز برای رفاه حال شهروندان و مسافرین نوروزی 6 کمپ به این تعداد اضافه شده است.
انجام مأموریت کاذب حوادث ترافیکی در شهر خورموج
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این بازدید سرزده یک مأموریت کاذب حوادث ترافیکی را نیز برای آزمودن توان عملیاتی نیروهای اورژانس 115 انجام داد.
در این بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، هدایایی را به کادر زحمتکش اورژانس 115 به‌عنوان عیدی اهدا کرد.
در این بازدید دکتر حیدر عزیز نژاد سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع، دکتر قاسم برجوئی فرد سرپرست معاونت بهداشتی، دکتر عبدالرحیم دادجو رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر و سید مجید حسینی مدیر روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    سرپرست.دانشگاه     علوم.پزشکی.بوشهر     حسن.ملکی.زاده     تعطیلات.نوروزی     بازدید    
بیمارستان.زینبیه.خورموج     اورژانس.115     مأموریت.کاذب    

تاریخ بروز رسانی:   4 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >