سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
وضعیت شیوع بیماری کرونا در استان بوشهر نگران‌کننده است / بستری ۵۰ بیمار در بیمارستان‌های استان بوشهر

7 فروردين 1401
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه وضعیت شیوع بیماری کرونا در استان بوشهر نگران‌کننده است گفت: در حال حاضر ۵۰ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر حسن ملکی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که ابتلای دو مورد از آن‌ها به کرونا قطعی بوده است.
وی اضافه کرد: در حال حاضر ۶ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند که ۲ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
دکتر ملکی زاده درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر گفت: خوشبختانه امروز مورد فوتی ناشی از ابتلای به کرونا در استان بوشهر به ثبت نرسید.
دکتر ملکی زاده افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۲۸ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند که از این تعداد، ابتلای ۸ مورد به کرونا قطعی بوده است.
دکتر ملکی زاده تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۲ هزار و ۱۴۸ هم استانی به علت ابتلای به این ویروس جان خود را از دست‌داده‌اند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۰۳ هزار و ۴۵۲ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
وی با تأکید بر لزوم توجه به پروتکل‌های بهداشتی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه روزانه شاهد افزایش موارد ابتلای و بستری‌ها در استان هستیم این زنگ خطری برای ورود به پیک هفتم خواهد بود.
انتهای پیام / م. غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    آمار.کووید     سرپرست.دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر     دکتر.حسن.ملکی‌زاده        

تاریخ بروز رسانی:   7 فروردين 1401

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >