رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
مردم، مسئولین و سمن‌ها نقش مهمی در تعالی و موفقیت حوزه سلامت دارند/ گزارش تصویری

24 ارديبهشت 1401
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر گفت: مردم، مسئولین و سمن‌ها نقش مهمی در تعالی و موفقیت حوزه سلامت دارند و همراهی آن‌ها برای موفقیت این حوزه ضروری است.

دکتر حسن ملکی‌زاده با حضور سرزده در بیمارستان امام هادی (ع) دیر ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این بیمارستان با پرستاران، پزشکان و کادر شیفت دیدار و گفت‌وگو کرد و اظهار داشت: کادر بهداشت و درمان در آزمون سخت خدمت با تلاش و مجاهدت مثال‌زدنی خود به‌ویژه در دوران شیوع کرونا و پیک‌های متوالی و مختلف بیماری کووید 19 سربلند بیرون آمد و توانست رضایت‌مندی خوبی در جامعه ایجاد کند.
وی با بیان اینکه یکی از آیتم‌های تعالی و موفقیت حوزه سلامت همراهی مردم، مسئولین و سمن‌ها است گفت: تمامی تلاش خود را برای ارتقا کیفیت خدمات به کار بسته‌ایم و ان‌شاءالله با همراهی مردم با برنامه‌ریزی انجام شده به موفقیت‌های خوبی دست خواهیم یافت.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر به صورت سرزده از بیمارستان 56 تختخوابی امام هادی (ع) دیر بازدید کرد.
در این بازدید محسن صحرانورد مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست، دکتر ملکی‌زاده را همراهی می‌کرد.
امسال هفدهم لغایت بیست و سوم اردیبهشت‌ماه به‌عنوان هفته سلامت نام‌گذاری شده است و شعار امسال سازمان جهانی بهداشت «سلامت ما، سلامت سیاره ما» است.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     دکتر.حسن.ملکی‌زاده     بیمارستان.امام.هادی     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   24 ارديبهشت 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >