سرپرست بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر خبر داد؛
تیم درمانی بیمارستان دیّر جوان صاعقه زده را به زندگی برگرداند

9 امرداد 1401
سرپرست بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر گفت: تیم درمانی بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر جوان ۳۷ ساله که در اثر صاعقه دچار ایست قلبی شده بود را به زندگی برگرداند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر، دکتر محمدرضا صالحی در این خصوص اظهار داشت: طی گزارش تلفنی از پایگاه دریایی انصارالحسین مبنی بر برق گرفتگی ناشی از صاعقه که منجر به سوختگی یکی از پرسنل این پایگاه شده بود، بیمار بدون علائم حیاتی به این بیمارستان اعزام شد.
وی تصریح کرد: تیم درمانی این بیمارستان از زمان حضور بیمار 7:10 صبح با عملیات ویژه نفس‌گیر سریعاً اقدام به cpr بر روی بیمار کردند و با تلاش تیم پزشکی بعد از گذشت ۴۰ دقیقه از زمان cpr ریتم سینوسی بیمار شروع می‌شود.
سرپرست بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیّر با بیان اینکه این حادثه با شروع بارندگی و رعد برق اتفاق افتاد اظهار داشت: بیمار بدون علائم حیاتی و سوختگی از ناحیه صورت، سینه، سمت راست و اندام‌های تحتانی درجه یک بود که تیم درمانی بیمارستان موفق شد عملیاتی را تا زمان بازگشت بیمار به حالت اولیه انجام دهد.
دکتر صالحی اضافه کرد: پس از پایداری بیمار با دستگاه تهویه مصنوعی با آمبولانس بیمارستان جهت ادامه درمان به بیمارستان قائم بوشهر اعزام شد.
وی ادامه داد: در حال حاضر بیمار در بیمارستان مسلمین شیراز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است.
تیم عملیات احیا دکتر محمدرضا صالحی، دکتر نگار محمدی گنجارودی، سید کلثوم حسینی، عباس سلیمانی، عالمه مغدانی، نگین آریان پور، نرگس صدارت جو و فاطمه اندایشگر و تیم اعزام عبدالوهاب شبانپور، سجاد فرخ و قاسم حسنی بودهاند.

انتهای پیام /ع.ا 5010


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
احیا.موفق     دکتر.محمدرضا.صالحی     بیمارستان.امام.هادی     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   9 امرداد 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >