رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خبر داد؛
افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۹ پروژه بهداشتی و درمانی دشتستان در طی هفته دولت

2 شهريور 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۹ پروژه بهداشتی و درمان در شهرستان دشتستان خبر داد.

 ماریا خویشدوست در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان افزود: در طی هفته دولت سال جاری ۷ پروژه بهداشتی و درمانی عملیات اجرایی آن‌ها آغاز و ۲ پروژه افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.
 خویشدوست تصریح کرد: کلینیک تخصصی و فوق تخصصی و دندانپزشکی ولایت یکی از مهم‌ترین پروژه‌ها در سطح شهرستان است که با اعتباری در حدود 40 میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی و استانی در سه‌طبقه در اولین روز از هفته دولت افتتاح خواهد شد.
وی همچنین گفت: در سطح شهرستان سه پروژه خیر ساز آزمایشگاه مرکزی، مرکز تسهیلات زایمانی تنگ ارم و اورژانس ۱۱۵ قلعه سفید با اعتبار 21 میلیارد و 700 میلیون تومان و با حضور خیرین، عملیات اجرایی آن‌ها آغاز می‌شود.
خویشدوست با بیان اینکه مناطق کم برخوردار از اولویت‌های نظام سلامت است، گفت: در بخش بوشکان، خانه بهداشت درنگ از توابع روستای طلحه از محل اعتبار محرومیت‌زدایی عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود و ۲ واحد پانسیون پزشکان در مرکز خدمات جامع سلامت بوشکان افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان بیان کرد: در بخش ارم نیز، مرکز خدمات جامع سلامت رود فاریاب از محل اعتبار استانی و همچنین مرکز تسهیلات زایمانی خیر ساز در طی هفته دولت عملیات اجرایی آنها آغاز خواهند شد.
خویشدوست همچنین گفت:س در سطح شهر برازجان، آزمایشگاه مرکزی خیر ساز زنده‌یاد سید هادی موسوی، پایگاه بهداشتی حجت (عج) و مرکز خدمات جامع سلامت امیرالمؤمنین از محل اعتبارات محرومیت‌زدایی عملیات اجرایی آن‌ها آغاز می‌شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان تصریح کرد: در حال حاضر در سطح شهرستان دشتستان ۱۱ پروژه بهداشتی و درمانی در حال احداث می‌باشند که امیدواریم با اعتباراتی که برای آن‌ها تأمین‌شده است به زوی شاهد افتتاح آن‌ها باشیم.

انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
افتتاح     آغاز.عملیات.اجرایی     هفته.دولت1401     ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   2 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >