توسعه زیرساخت‌ها، رکن اصلی گسترش عدالت در دسترسی به خدمات نظام سلامت است

3 شهريور 1401
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: یکی از ارکان اصلی گسترش عدالت در دسترسی به خدمات نظام سلامت، توسعه زیرساخت‌ها در مناطق کمتر توسعه‌یافته استان است.

دکتر حسن ملکی‌زاده در حاشیه آیین افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت خیر ساز زیارت ساحلی در شهرستان دشتی گفت: این مرکز در زمینی به مساحت 750 مترمربع بااعتبار دوازده میلیارد تومان از محل کمک خیر  سلامت احداث‌شده است.
وی با ابراز قدردانی از فعالیت چشمگیر خیرین در حوزه سلامت افزود: با راه‌اندازی این مرکز، خدمات پزشک عمومی، مامایی، بهداشت و آزمایشگاه به مردم شریف این منطقه ارائه باکیفیت مطلوب‌تری ارائه خواهد شد.
دکتر ملکی‌زاده عنوان داشت: این مرکز 20 روستا با جمعیتی بالغ‌بر 4700 نفر را زیرپوشش خدمات خود قرار می‌دهد.
وی تصریح کرد: روستای زیارت ساحلی ازنظر خدمات آزمایشگاه و آمبولانس با مشکلاتی روبرو بود که تلاش شد با راه‌اندازی مرکز خدمات جامع سلامت برطرف شود.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: تلاش می‌شود در ماه جاری بیمارستان صحرایی نیز در روستای زیارت راه‌اندازی شود تا با حضور متخصصان، بخشی از نیازهای پزشکی مردم این منطقه برطرف شود.
مرکز خدمات جامع سلامت خیر ساز زیارت ساحلی با حضور استاندار بوشهر در دومین روز از هفته دولت افتتاح شد، در حاشیه این آیین سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از پزشکان این مرکز به مناسبت روز پزشک تقدیر به عمل آورد.


انتهای پیام/م.پ-1025


کلمات کلیدی:
افتتاح     استاندار     دکتر.ملکی‌زاده     مرکز.خدمات.جامع.سلامت     زیارت.ساحلی     شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   4 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >