رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی:
تعامل سازنده شبکه‌های بهداشت و درمان و دامپزشکی موجب ارتقای سلامت غذایی شهرستان شده است

20 مهر 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: همکاری و تعامل سازنده شبکه بهداشت و درمان و دامپزشکی موجب ارتقای سلامت و امنیت غذایی شهرستان شده است.

مهندس پرویز احمدی در دیدار با رئیس شبکه دامپزشکی این شهرستان که به مناسبت هفته دامپزشکی صورت گرفت گفت: وزارت بهداشت با بهره‌مندی از حداکثر امکانات خود می‌تواند ۲۵ درصد از سلامت جامعه را تأمین کند و مابقی آن بر عهده مردم و دیگر سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با سلامت است که شبکه دامپزشکی یکی از مهم‌ترین این دستگاه‌ها است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی تصریح کرد: در سایه همکاری و تعامل شبکه‌های دامپزشکی و بهداشت و درمان، گام‌های مهم و مؤثری در بخش‌های سلامت و امنیت مواد غذایی، پیشگیری از بیماری‌های مشترک انسان و دام و ارتقای سلامت جامعه شهری و روستایی برداشته شده است.
۱۰۰ مرکز عرضه مواد غذایی در سطح شهرستان دشتی تحت نظارت و بازدید مستمر قرار دارند
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان دشتی نیز در این دیدار گفت: امنیت غذایی مقوله‌ای بسیار مهم در سلامت جامعه است و شبکه دامپزشکی از تمام توان خود در جهت تحقق سلامت و امنیت غذایی مردم بهره می‌برد.
دکتر احمد ایزدی افزود: پرسنل شبکه دامپزشکی با عزیمت به دورافتاده‌ترین و صعب‌العبورترین مناطق شهرستان کار واکسیناسیون دام را با مشقات فراوان انجام می‌دهند تا مواد غذایی سالم در دسترس مردم قرار گیرد.
وی تصریح کرد: شبکه دامپزشکی همواره از تعامل سازنده شبکه بهداشت و درمان در اجرای برنامه‌های خود برنامه بوده و نتایج این همکاری‌های متقابل قابل‌مشاهده است.
دکتر ایزدی اضافه کرد: هم‌اکنون ۱۰۰ مرکز عرضه مواد غذایی در سطح شهرستان دشتی تحت نظارت و بازدید مستمر کارشناسان شبکه دامپزشکی قرا دارند.
در این دیدار با اهدای لوح سپاس از خدمات و همکاری‌های رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان دشتی توسط رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان تقدیر شد.
انتهای پیام/ م.ا ۳۰۴۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
دیدار     هفته.دامپزشکی     مهندس.پرویز.احمدی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   20 مهر 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >