نقش اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر بیش از پیش پررنگ شده است

23 مهر 1401
به گزارش روابط عمومی اورژانس؛ مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با تأکید بر اهمیت اورژانس و رسیدن به‌موقع بر بالین بیماران و اهمیت این مرکز در نجات و کاهش تلفات اظهار داشت: نقش اورژانس بیش‌ازپیش پررنگ شده است.

به نقل از روابط‌عمومی؛ دکتر محسن صحرانورد بیستم مهرماه سال جاری به‌صورت سرزده باهدف بررسی، نظارت و رصد واحدهای اورژانس استان از مرکز اعزام بیماران استان (MCMC)؛ مرکز پیام اورژانس و ستاد بحران (EOC) دانشگاه علوم پزشکی استان  بازدید به عمل آورد
در حاشیه این بازدید دکتر صحرانورد در جریان عملکرد اورژانس  قرار گرفت و از نزدیک با پرسنل و پزشک ستاد هدایت بیماران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به گفتگو و تعامل پرداخت و از عملکرد اورژانس تقدیر و تشکر نمود.
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر ضمن تقدیر از نگاه ویژه تیم مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به اورژانس، با تاکید بر ضرورت ارتقای کیفیت آموزش در این مرکز به‌عنوان پیش‌نیاز خاطرنشان کرد: اورژانس استان با پنجاه و پنج پایگاه فعال، 390 کارشناس، کاردان و امدادگر و میانگین ماهی سه هزار مأموریت و روزانه صد مأموریت ترافیکی و غیر ترافیکی اورژانسی در امدادرسانی و نجات مردم فعال است.
دکتر سید حسین موسوی ضمن تأکید بر تسریع انجام کار عنوان کرد: پروژه تجمیع مرکز پیام با نگاه بهرورانه و ارائه خدمات سلامت با کمیت و کیفیت بالا به مردم، عملیاتی شد.
سرپرست حوادث و فوریت‌های بیمارستانی دانشگاه با بیان این نکته که میزان مأموریت‌های اورژانس ۱۱۵ در زمان بازگشایی مدارس سه برابر شده است، افزود: ماهیانه به طور میانگین بالغ بر ۱۶ هزار تماس توسط مرکز پیام دانشگاه علوم پزشکی استان دریافت می‌شود.
انتهای پیام / زن -50000

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید.سرزده     مشاور.اجرایی     دکتر.محسن.صحرانورد     دکتر.سیدحسین.موسوی     اورژانس115        

تاریخ بروز رسانی:   23 مهر 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >