هم‌زمان با سفر رئیس‌جمهوری به استان بوشهر؛
نخستین مرکز ناباروری دولتی سطح ۲ در شهرستان دشتستان افتتاح می‌شود

10 اسفند 1401
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از افتتاح و راه‌اندازی اولین مرکز ناباروری دولتی سطح ۲ در شهرستان دشتستان هم‌زمان با سفر رئیس‌جمهوری به استان بوشهر خبر داد.

دکتر حسن ملکی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا گفت: هم‌زمان با سفر رئیس‌جمهوری به استان بوشهر نخستین مرکز ناباروری دولتی سطح ۲ در استان بوشهر در شهرستان دشتستان توسط وزیر بهداشت  افتتاح و راه‌اندازی خواهد شد.
دکتر ملکی زاده افزود: یکی از بخش‌های بسیار مهم به‌عنوان حلقه تکمیلی درمان زوجین نابارور در شهرستان‌ها و در مناطقی که نیاز به حمایت دارند، استقرار مراکز درمانی سطح ۲ در حوزه ناباروری است که با راه‌اندازی این مرکز در دشتستان، بسیاری از اقدامات و نیازهای زوجین برطرف می‌شود.
وی تصریح کرد: در مرکز ناباروری دولتی سطح ۲ تمامی خدمات با تعرفه دولتی و مطلوب انجام و درصد زیادی از خدمات موردنیاز زوجین نابارور در این مرکز ارائه خواهد شد و اگر زوجین به خدمات بیشتری نیاز داشته باشند به سطوح بالاتری ارجاع داده می‌شوند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه، این مرکز در راستای سیاست‌های جوانی جمعیت و صیانت از خانواده و همچنین حمایت از زوجین نابارور راه‌اندازی شده است: گفت: زوجین نابارور بعد از مراجعه به متخصص زنان و متخصص ارولوژی و ارائه مشاوره‌های پزشکی به این مرکز ارجاع داده می‌شوند.
این مقام مسئول اظهار کرد: مرکز ناباروری دولتی سطح ۲ یکی از دستاوردهای مهم در حوزه درمان استان بوشهر است که در طبقه سوم کلینیک تخصصی ولایت شهر برازجان، با مساحت ۲۵۰ مترمربع و اعتباری معادل ۵۰ میلیارد ریال افتتاح و راه‌اندازی خواهد شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از زحمات رئیس بیمارستان شهید گنجی برازجان و تمامی افرادی که جهت راه‌اندازی این پروژه تلاش و خدمت خالصانه کرده‌اند، تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
سفر.ریاست.جمهوری     مرکز.ناباروری     دولتی.سطح.2     شهرستان.دشتستان     بیمارستان.شهید.گنجی     دکتر.حسن.ملکی‌زاده    

تاریخ بروز رسانی:   10 اسفند 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >