اورژانس ۱۱۵ پیشگام در مدیریت و مقابله با سوانح و حوادث؛
۱۲۴ مأموریت توسط اورژانس ۱۱۵ شهرستان دشتی در ایام نوروز انجام شد

21 فروردين 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: در ایام نوروز ۱۲۴ مأموریت توسط اورژانس ۱۱۵ شهرستان دشتی انجام شد.

مهندس پرویز احمدی در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: اورژانس ۱۱۵ از بازوان توانمند نظام سلامت و پیشگام در مدیریت و مقابله با حوادث و سوانح است.
وی با اشاره به اینکه ۴ پایگاه اورژانس جاده‌ای در مناطق کاکی، چاووشی، شنبه و گلستان و یک پایگاه اورژانس شهری در خورموج، خدمات اورژانس و فوریت‌های پزشکی را در شهرستان دشتی ارائه می‌دهند افزود: در ایام نوروز، ۱۲۴ مأموریت توسط اورژانس ۱۱۵ شهرستان دشتی انجام گرفت که از این تعداد، ۴۲ مأموریت مربوط به حوادث ترافیکی و ۸۲ مأموریت مربوط به حوادث غیر ترافیکی بوده است.
وی خاطرنشان کرد: از مجموع مأموریت‌های ترافیکی انجام شده که منجر به اعزام ۵۷ مصدوم به مراکز درمانی شد، ۲۳ مأموریت درون‌شهری و ۱۹ مأموریت برون‌شهری بوده است.
مهندس احمدی با اشاره به اینکه در سال گذشته با اقدام به‌موقع و دقت نظر پرسنل اورژانس ۱۱۵ شهرستان دشتی شاهد ۴ مورد نجات جان مادر باردار و نوزاد در نقاط صعب‌العبور شهرستان بودیم تصریح کرد: پرسنل خدوم اورژانس ۱۱۵ همواره در مقاطع مختلف با تعهد و همت والای خود فصل‌های درخشانی را از خدمات صادقانه به بیماران و حادثه دیدگان رقم زده‌اند که ستودنی و قابل‌تقدیر است.
وی استقرار در محل برگزاری آیین‌ها و مراسم ملی و مذهبی را از دیگر اقدامات اورژانس ۱۱۵ برشمرد و افزود: اورژانس ۱۱۵ به‌صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به تماس شهروندان و ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی در نقاط مختلف شهرستان است.
انتهای پیام/ م ا ۳۰۴۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نوروز.1402     اورژانس115     مهندس.پرویز.احمدی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   21 فروردين 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >