رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
انجام بیش از ۸۰۰ مأموریت اورژانسی در طرح سلامت نوروزی در دشتستان

21 فروردين 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: در طرح سلامت نوروزی بیش از ۸۰۰ مأموریت اورژانسی توسط پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ شهری و جاده‌ای در شهرستان دشتستان انجام گرفته است.

ماریا خویش دوست در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان افزود: اورژانس ۱۱۵ شهرستان دشتستان در طرح سلامت نوروزی امسال در حدود ۸۹۶ مأموریت انجام داده که نشان از ایثار پرسنل اورژانس ۱۱۵ این شهرستان است.
خویش دوست تصریح کرد: شهرستان دشتستان دارای ۱۰ پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهری و جاده‌ای با ۱۶ دستگاه آمبولانس است که در ایام نوروز یک کمپ سلامت نیز در محل پرتردد شهرستان (جاده شاهزاده ابراهیم) مستقر کرد که قابلیت ارائه خدمات درمانی به مسافرین نوروزی و پوشش تصادفات جاده‌ای را داشته باشد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان تصریح کرد: از ۸۹۶ مأموریت انجام گرفته در طرح سلامت نوروزی در شهرستان، در حدود ۱۰۲ مأموریت توسط آمبولانس‌های مستقر در مراکز خدمات جامع شبانه‌روزی انجام گرفته است.
مسئول مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی شهرستان دشتستان بیان کرد: از ۸۰۰ مأموریت انجام گرفته توسط پرسنل اورژانس ۱۱۵، ۲۴۲ مأموریت مربوط به تصادفات و ۶۵۴ مأموریت نیز مربوط به اعزام‌های غیر ترافیکی بوده است.
مسئول مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی شهرستان دشتستان اظهار کرد: شهرستان دشتستان دارای ۲۹ دستگاه آمبولانس است که در پایگاه‌های جاده‌ای و شهری، بیمارستان شهید گنجی برازجان و مراکز خدمات جامع سلامت مستقر می‌باشند و به شهروندان به‌صورت مستمر خدمات ارائه می‌دهند.

 انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
سلامت.نوروزی     نوروز.1402     اورژانس115     ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   21 فروردين 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >