تقدیر فرمانده پایگاه دریابانی بوشهر از «اورژانس پیش بیمارستانی استان»

30 فروردين 1402
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از تقدیر فرمانده پایگاه دریابانی بوشهر از «اورژانس پیش بیمارستانی استان» خبر داد.

متن تقدیر فرمانده پایگاه دریابانی بوشهر به شرح زیر است:
زندگی فهم معنای لحظه‌هاست، بر آنیم با باور لحظه‌ها اندیشه‌ها را بارور کنیم، در دل‌ها بذر شوق بکاریم و خلاقیت را پاور باشیم تا درخت دانایی همواره استوار بماند. انسان متعهد، تلاشگر و متخصص با پایبندی به ارزش‌های الهی و مسئولیت شناسی سعی می‌کند تا همواره برای مردم و جامعه خود مفید باشد و کفایت و توانمندی خویش را در این عرصه به میدان آورد.
در این راستا بالاترین دلگرمی برای استمرار بخشیدن به خدمتش همان احساس رضایت است که پس از انجام امور داشته است، لذا به‌رسم حق‌شناسی از تلاش‌های بی‌وقفه و متعهدانه حضرت‌عالی که نقش‌آفرین شایسته‌ای در رزمایش محمد رسول‌الله (ص) در هفته فراجا تقدیر و تشکر نموده، توفیق روزافزونتان را از خداوند متعال آرزومندم.
امید است در پرتو عنایات حق همواره در کلیه شئون زندگی موفق و مؤید باشید.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر نیز در این خصوص گفت: توصیه می‌گردد بین همه ارگان‌های امدادی این تفاهم بسته شود که درصحنه حادثه فرماندهی و تریاژ مصدومین با نیروهای متخصص اورژانس 115 باشد.
دکتر سید حسین موسوی طبق دستاورد این مانور افزود: آموزش کمک‌های اولیه نیاز همهٔ سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و غیردولتی است.
وی بابیان اینکه با توجه به سیاست مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی» مبنی بر گسترش و تقویت مطالعات علمی و پژوهشی با شناسایی و کاستن از خطرات و تلفات، عنوان داشت: مردم به‌عنوان اولین نفرات بر بالین مددجو باید کمک‌های اولیه را آموزش ببینند تا در نجات جان افراد مؤثر باشند.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر افزود: اورژانس پیش بیمارستانی استان این آمادگی را دارد که بر طبق برنامه‌های راهبردی اورژانس کشور همچو مهروموم‌های گذشته به آموزش کمک‌های اولیه و تربیت همیار اورژانس بپردازد.
انتهای پیام/ ز.ن 50000
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تقدیر     فراجا     اورژانس.115    

تاریخ بروز رسانی:   30 فروردين 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >