کسب دو رتبه کشوری در بخش هنری و راه یافتن دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مرحله فینال جشنواره قرآن و عترت

25 ارديبهشت 1402
مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از خلق شگفتی قرآنیان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بخش آوایی و هنری بیست و هفتمین جشنواره قرآن و عترت کشور خبر داد.

به گزارش مفدا بوشهر، ۸ نفر از فرهیختگان جامع قرآنی نظام سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مرحله فینال بیست و هفتمین جشنواره قرآن و عترت راه پیدا کردند. رقیه جمیری مسئول دبیرخانه جشنواره قرآن و عترت گفت:
اسامی نامبردگان جهت معرفی به فینال این دوره از مسابقات که از طرف مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به دانشگاه‌ها اعلام شده است به شرح ذیل است که رتبه دقیق آن‌ها بعد از برگزاری فینال مسابقات که از ۲۲ لغایت ۲۵ اردیبهشت‌ماه (ویژه خواهران) و ۲۷ لغایت ۳۰ اردیبهشت‌ماه در خزر آباد ساری برگزار می‌گردد، مشخص می‌شود.
حامد یوسفی در رشته تحقیق اساتید، عبدالله محبوبی در رشته تحقیق کارکنان، پروین تیموری در رشته تحقیق کارکنان، حمیده خاتون هلال بحر در رشته ترتیل کارکنان، امید عباسی در رشته مداحی بخش کارکنان، سکینه مطیرزاده رشته حفظ ۱۵ جزء بخش اساتید، نرجس تیمار رشته حفظ ۱۰ جزء در بخش دانشجویان، رؤیا افشین در رشته حفظ ۵ جزء در بخش کارکنان.
در بخش هنری هادی مبارکی در بخش کارکنان در رشته فیلم کوتاه حائز رتبه اول و علی کریمی آخورمه در بخش دانشجویان در رشته عکاسی حائز رتبه دوم در سطح کشور گردیدند.
دبیر جشنواره قرآن و عترت همچنین افزود: با افتخار اعلام می‌گردد که کاروان قرآنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خلق شگفتی قرآنیان را مدیون تلاش خستگی‌ناپذیر و پیگیری‌های مستمر اعضای فرهیخته دبیرخانه دانشگاهی در بخش دانشجویان و کارکنان این جشنواره از دانشگاه می‌داند.

انتهای پیام/م.ر ۲۰۵۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
جشنواره     معاونت.فرهنگی.دانشجویی        

تاریخ بروز رسانی:   25 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >