فراخوان دوازدهمین جشنواره فرهنگی هنری نظام سلامت (سیمرغ) با شعار "ایران جوان بمان"

29 خرداد 1402
فراخوان دوازدهمین جشنواره فرهنگی هنری نظام سلامت (سیمرغ) با شعار "ایران جوان بمان" در هفت بخش نمایشنامه‌نویسی، تحقیق و پژوهش، سرود، فیلم، ادبی، هنرهای تجسمی، هنرهای رادیویی منتشر شد.

هادی مبارکی کارشناس فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: علاقه‌مندان می‌توانند در رشته‌های نمایشنامه‌نویسی، تحقیق و پژوهش، سرود، فیلم کوتاه، فیلم مستند، فیلم‌نامه‌نویسی، شعر، نثر، ادبیات طنز، داستان کوتاه، خاطره‌نویسی، شعار و پیام کوتاه، نقاشی، نقاشی دیجیتال، کاریکاتور، پوستر، عکس، اینفوگرافیک و هنرهای رادیویی (پادکست و…) جشنواره سیمرغ شرکت کنند و محدودیتی برای شرکت متقاضیان در رشته‌های مختلف وجود ندارد.
 وی افزود: بر اساس اعلام دبیرخانه دائمی جشنواره، مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار به این جشنواره از اواسط خردادماه آغاز خواهد شد. این جشنواره در هفت بخش «دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت»، «کارکنان نظام سلامت و فارغ‌التحصیلان علوم پزشکی وزارت بهداشت»، «اساتید، اعضاء هیئت‌علمی و جامعه پزشکی وزارت بهداشت»، «بخش ویژه، شبکه‌های بهداشت و بهورزها»، «دانشجویان غیر ایرانی در حال تحصیل در وزارت بهداشت»، «بخش ملی، ویژه عموم افراد» و به همراه «مسابقه کتاب‌خوانی» برگزار می‌شود.
هادی مبارکی در ادامه گفت: جشنواره فرهنگی هنری «سیمرغ» در ۱۱ محور: ازدواج دانشجویی (ازدواج آسان، به هنگام، پایدار)، آسیب‌های تک‌فرزندی و مزایای خانواده پرنشاط، تأثیر فرزند آوری بر نشاط خانواده و جامعه، آسیب‌های سالخوردگی جمعیت، سقط و حفظ حیات جنین، سزارین و عوارض آن در حفظ حیات مادر، حس شیرین مادری و تکریم قداست مادر، درمان ناباروری و سلامت زوجین، نقش جوانی جمعیت در توسعه ایران قوی، فرزند آوری و نقش آن در سلامت فرد، سلامت جنسی و آسیب‌شناسی و روابط خارج از ازدواج و نقش حیا و غیرت در تحکیم خانواده برگزار خواهد شد.
شایان‌ذکر است، دانشجویان و علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند برای اطلاعات بیشتر، ثبت‌نام و ثبت اثر در این جشنواره به آدرس www.festivalf.ir و یا به دبیرخانه دانشگاهی دوازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ مستقر در معاونت فرهنگی دانشگاه و یا با شماره تلفن آقای مبارکی (09397531671) مراجعه نمایند.
 انتهای پیام/ م.ر ۲۰۵۰

کلمات کلیدی:
فراخوان     جشنواره.فرهنگی.هنری     هادی.مبارکی     معاونت.فرهنگی.دانشجویی        

تاریخ بروز رسانی:   29 خرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >