با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛
آیین ستایش از طلایه‌داران رفتار و پوشش حرفه‌ای نظام سلامت استان بوشهر برگزار شد/ گزارش تصویری

16 امرداد 1402
در راستای اجرای کلان طرح پیمایش فرهنگی در سطح تمامی مراکز دولتی و خصوصی وابسته به نظام سلامت استان بوشهر، آیین تجلیل و ستایش از طلایه‌داران عرصه سلامت در حوزه استانداردهای رفتار و پوشش حرفه‌ای با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و اعضاء کارگروه کلان طرح پیمایش فرهنگی نظام سلامت استان برگزار شد.

به گزارش مفدا بوشهر، در راستای اجرای کلان طرح پیمایش فرهنگی در سطح تمامی مراکز دولتی و خصوصی وابسته به نظام سلامت استان بوشهر، آیین تجلیل و ستایش از طلایه‌داران عرصه سلامت در حوزه استانداردهای رفتار و پوشش حرفه‌ای با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و اعضاء کارگروه کلان طرح پیمایش فرهنگی نظام سلامت استان برگزار شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن تقدیر از طلایه‌داران سلامت، ارائه خدمات در این حوزه خطیر با حفظ پیوست‌های فرهنگی را قابل‌تقدیر توصیف نمود و خاطرنشان کرد: ارائه خدمات سلامت مبتنی بر مؤلفه‌های هویتی و دینی در راستای تحقق موضوع شاخص اخلاق حرفه‌ای، خدمات سالم و بهینه به‌منظور پاسداشت ارزش‌های اسلامی و انسانی حائز اهمیت است.
دکتر حسن ملکی زاده افزود: در شرایط کنونی که ارزش‌های اصیل و انسان‌ساز دینی مورد هجمه قرار می‌گیرد، اخلاق و پوشش اسلامی اساتید، از مصادیق بارز فریضه متعالی امربه‌معروف و نهی از منکر به شمار می‌رود.
وی اذعان کرد: فرهنگ والای ما ایرانیان حاکی از تمدن کهن و پرافتخار کشورمان است و نام نیک ایران و ایرانی در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی، هنری و اجتماعی موجب مباهات و غرور ملی همه ماست.
در ادامه این نشست، نتایج حاصله از پایش و نظارت مستمر پیمایشگران فرهنگی در مراکز دولتی و خصوصی در راستای رعایت ضوابط و استانداردهای ملی پوشش و رفتار حرفه‌ای و تأمین سلامت معنوی مراجعین توسط ارائه‌دهندگان خدمات سلامت رضایت‌بخش توصیف گردید و اجرای موازین اخلاق حرفه‌ای و پوشش آکادمیک در مجموعه‌های وابسته به نظام سلامت استان بوشهر مطلوب ارزیابی گردید.
در این آیین از دکتر لاله سالمی متخصص زنان و زایمان، دکتر نسیبه آفنداک دندان‌پزشک و دکتر فاطمه حیدری دستیار تخصص اطفال با اهداء لوح سپاس و تندیس تقدیر به عمل آمد.

همچنین از دکتر نوشین نقی زاده متخصص زنان و زایمان و دکتر مهری علی رحیمی از سفیران موفق خدمات سلامت در مجموعه داروخانه‌های بوشهر تجلیل گردید.

انتهای پیام/ م.ر 2050

کلمات کلیدی:
تجلیل     پوشش.حرفه‌ای     دکتر.حسن.ملکی‌زاده     معاونت.فرهنگی.دانشجویی        

تاریخ بروز رسانی:   16 امرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >