نصب و راه‌اندازی دستگاه جدید "اتوآنالایزر بیوشیمی " در آزمایشگاه دیّر

31 امرداد 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از نصب و راه‌اندازی دستگاه جدید "اتوآنالایزر بیوشیمی " در آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت حضرت مهدی (عج) دیّر خبر داد.

عباس آدمیت‌نسب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تجهیز آزمایشگاه به امکانات سخت‌افزاری و توسعه زیرساخت‌های آزمایشگاهی یکی از اهداف و رسالت‌های شبکه بهداشت و درمان شهرستان است که پیگیر تحقق این اهداف هستیم.
وی مبحث بیوشیمی را یکی از مباحث مهم و پایه‌ای آزمایشگاه دانست و افزود: در راستای ارائه خدمات مطلوب و باکیفیت در بخش بیوشیمی آزمایشگاه، یک دستگاه اتوآنالایزر خریداری و به مجموعه امکانات و تجهیزات پیشین آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت حضرت مهدی (عج) دیر افزوده شده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر ادامه داد: برای خرید این دستگاه مبلغ ۱۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
وی با بیان اینکه صحت و دقت جواب‌های به دست آمده آزمایشگاهی بسیار مهم است، افزود: این شبکه با دارا بودن نیروهای زبده و کاردان و با توانایی علمی و تجربی بالا و همچنین استفاده از دستگاه‌های خوب، دقیق و کالیبره شده خدمات بسیار خوب و با کیفیت به شهروندان ارائه می‌کند.
آدمیت‌نسب به ویژگی‌های دستگاه اتوآنالایزر خریداری شده اشاره و تصریح کرد: این دستگاه از نمونه‌های پیشرفته دستگاه اتوآنالایزر موجود در کشور است و توانایی انجام ۴۰۰ تست بیوشیمی را در هر ساعت دارد.

انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
راه‌اندازی     اتوآنالایزر.بیوشیمی     آزمایشگاه     عباس.آدمیت‌نسب     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   31 امرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >