به مناسبت هفته دولت؛
پایگاه اورژانس ۱۱۵شهری خیر ساز گناوه افتتاح شد

4 شهريور 1402
در آئینی با حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و جمعی از مسئولین شهرستانی پایگاه اورژانس ۱۱۵شهری خیر ساز گناوه به مناسبت هفته دولت افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در این آئین گفت: پایگاه اورژانس ۱۱۵شهری خیر ساز با زیربنای ۳۲۰مترمربع با اعتباری بالغ‌بر ۶۰ میلیارد ریال با همت خیر حوزه سلامت مهندس علی بیروتی به یاد پدرش زنده‌یاد حاج حسین بیروتی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
دکتر عصمت حیدری ضمن خیرمقدم و تبریک هفته دولت، گزارش مختصری از وضعیت اورژانس شهری ارائه و اظهار داشت: شهرستان گناوه با توجه به میهمان‌پذیر بودن در ایام تعطیلات نوروز و تعطیلات آخر هفته نیازمند توجه جدی به‌منظور توسعه زیرساخت‌های بهداشتی درمانی است که در این راستا این پایگاه خیر ساز بازوی توانمندی جهت تسریع در ارائه خدمات درمانی مطلوب‌تر در سطح شهر خواهد بود.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز ضمن تشکر و قدردانی از خیر حوزه سلامت و گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: با توجه به‌ضرورت حضور به‌موقع اورژانس ۱۱۵ در صورت بروز حادثه اکنون با افتتاح و بهره‌برداری این مرکز سهمیه جدید نیرو و همچنین آمبولانس به‌منظور تسریع در امر خدمات‌رسانی به شهروندان تخصیص داده خواهد شد.
دکتر حیدر عزیز نژاد ضمن قدردانی از تلاش‌های خیرین حوزه سلامت خاطرنشان کرد: خیرین در حوزه سلامت مشارکت بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام/ ر.د ۳۰۸۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
افتتاح     هفته.دولت     اورژانس115     دکتر.عصمت.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   4 شهريور 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >