احداث آزمایشگاه مرکزی جم در آینده نزدیک / ۴۰ درصد از پروژه‌های بهداشتی استان در جم افتتاح و کلنگ زنی شد

8 شهريور 1402
معاون اجرایی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در هفته دولت امسال ۴۰ درصد از پروژه‌هایی بهداشتی استان بوشهر در شهرستان جم افتتاح یا عملیات اجرایی آن‌ها آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم، مهندس حسین دلخواه با اشاره به اینکه در هفته دولت ۸٫ پروژه عمرانی حوزه سلامت در شهرستان جم افتتاح یا کلنگ زنی شد افزود: از مجموع پروژه‌های بهداشتی قابل افتتاح و کلنگ زنی‌ها در سطح دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، بالغ بر ۴۰ درصد از پروژه‌ها در شهرستان جم بود.
وی افزود: بهره‌برداری از ۴ خانه بهداشت، کلنگ زنی دو پانسیون و دو پایگاه سلامت با اعتبار بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال در هفته دولت در شهرستان جم انجام می‌شود.
دلخواه با تقدیر از نگاه ویژه فرماندار جم به حوزه سلامت افزود: افتتاح و کلنگ زنی این تعداد از پروژه در جم در طول چند سال اخیر بی‌سابقه بوده و این در حالی است که هم‌اکنون ۲ خانه بهداشت دیگر نیز در دست ساخت است.
وی از آغاز عملیات اجرایی یک ابر پروژه در حوزه بهداشت شهرستان جم خبر داد و افزود: ساختمان آزمایشگاه مرکزی جم در سه‌طبقه در مرکز خدمات جامع سلامت امیرالمؤمنین (ع) شهر جم احداث می‌شود و هم‌اکنون نقشه آن تهیه و تا دو ماه آینده به مناقصه می‌رود و کلنگ زنی خواهد شد.
انتهای پیام/ م.م ۳۰۲۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
افتتاح     آغاز.عملیات.اجرایی     معاون.اجرایی     مهندس.حسین.دلخواه     شهرستان.جم        

تاریخ بروز رسانی:   8 شهريور 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >