رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
رکن اصلی پیشرفت و موفقیت هر سازمان نیروی انسانی آن است/ باید مردم که ولی‌نعمتان ما هستند به نحو مطلوبی تکریم شوند / گزارش تصویری

28 شهريور 1402
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: رکن اصلی پیشرفت و موفقیت هر سازمان یقیناً نیروی انسانی آن مجموعه است.

دکتر حسن ملکی زاده در جشن روز کارمند و تجلیل از کارمندان نمونه دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر اظهار داشت: برای انجام هر فرآیندی چند مؤلفه نیاز است که داشتن هدف اولین لازمه یک فرآیند است.
وی تصریح کرد: برای میل به آن هدف نیاز به برنامه جامع عملیاتی است و برای اجرای این برنامه عملیاتی نیازمند نیروی انسانی متبحر، کار بلد، کارآمد، متعهد و دلسوز است.
دکتر ملکی زاده با بیان اینکه رکن اصلی برنامه عملیاتی و رسیدن به هدف کارکنان کارآمد، متعهد و دلسوز است اضافه کرد: در هر عرصه نیروی انسانی حرف اول را می‌زند و رکن اصلی پیشرفت و موفقیت هر سازمان یقیناً نیروی انسانی آن است.
وی با بیان اینکه تکریم ارباب‌رجوع مهم‌ترین اصل رسیدن به اهداف سازمان است گفت: تکریم ارباب‌رجوع علاوه بر خدمات تخصصی که در حوزه سلامت ارائه می‌شود باید مدنظر قرار بگیرد و باید مردم که ولی‌نعمتان ما هستند به نحو مطلوبی تکریم شوند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی و وزارت بهداشت متنوع‌ترین مأموریت‌های خدمتی را به مردم ارائه می‌دهد اضافه کرد: حوزه فعالیتی دانشگاه علوم پزشکی در عین تخصصی بودن، سخت و طاقت فرساست ولی خدمتی که ارائه می‌شود لذت‌بخش است.
دکتر ملکی زاده افزود: خدماتی ارائه شده در حوزه سلامت حساس بوده و به‌راحتی دست‌یافتنی نیست و اگر دانشگاه موفق به دستیابی به شاخص‌های تخصصی و عمومی سلامت شده به‌وسیله نیروی انسانی متبحر، کار بلد، کارآمد، متعهد و دلسوزش بوده است.
وی تصریح کرد: با همراهی همکاری و همدلی که نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سراسر استان در حوزه تخصصی خود داشته‌اند موفق به کسب رتبه برتر در استان شده‌ایم که به‌نوبه خود از تمامی نیروهای دانشگاه در سراسر استان تقدیر و تشکر می‌کنم.
دکتر ملکی زاده با اشاره به کارهای فرهنگی صورت گرفته در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در حماسه بزرگ اربعین همکاران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حوزه بهداشت و درمان با تمام توان به زائرین اربعین خدمات ارائه دادند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به همت تمامی کارکنان خود در حوزه تخصصی و عمومی در سطح استان و کشور خوش درخشیده است خاطرنشان کرد: امید است مسیر فعال و پویا دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با نگاه و حضور متعهدانه کارکنان، همچون حال حاضر هدفمند و پویا طی شود.
آئین تجلیل از کارمندان نمونه دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با حضور دکتر حسن ملکی زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، اکبر پورات معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر، رحمت‌الله حسن ابراهیمی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر، حجت‌الاسلام دکتر مهدی جمالی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، اعضای هیئت‌رئیسه، روسای شبکه بهداشت و درمان ،بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی ،کارکنان دانشگاه در سالن شهید بهشتی برگزار شد و از کارمندان نمونه دانشگاه در سراسر استان بوشهر تقدیر شد.

انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
تجلیل     کارمند.نمونه     جشن.روز.کارمند     دکتر.حسن.ملکی‌زاده        

تاریخ بروز رسانی:   28 شهريور 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >