کارگروه مشترک راهبردی قطب علوم دارویی دریایی تشکیل شد

7 آذر 1402
در چهاردهمین نشست فرهنگستان علوم پزشکی جنوب کشور که در شیراز برگزار شد سند راهبردی قطب علوم دارویی دریایی در حوزه پزشکی بررسی و کارگروه ویژه‌ای برای پیگیری آن تشکیل شد.

رییس کارگروه جنوب فرهنگستان علوم پزشکی با اشاره به ظرفیت بالای فرهنگستان علوم پزشکی در جنوب کشور و معرفی به عنوان یکی از کاگروه های فعال در فرهنگستان علوم پزشکی کشور، گفت: سند راهبردی قطب علوم دارویی دریایی یک نوآوری در این حوزه محسوب می‌شود که همکاری بین دو مجموعه علوم پزشکی شیراز و بوشهر، نشانگر یک حرکت بین بخشی در راستای پیشبرد اهداف این صنعت و حوزه سلامت است.
دکتر کامران باقری لنکرانی اضافه‌کرد: سند راهبردی علوم دارویی دریایی با ایده دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حال برنامه‌ریزی و پیاده‌سازی است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز با بیان اینکه تفکر راهبردی اساتید از سرمایه‌های مهم کشور به شمار می‌رود گفت: اساتید افتخار دانشگاه هستند و با آینده‌نگری و تفکر راهبردی، باعث پیشرفت و ارتقای حوزه‌های مختلف در کشور می‌شوند.
دکتر سیدوحید حسینی در این نشست با اشاره به تدوین سند راهبردی علوم دارویی دریایی و همکاری بین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دستور تشکیل کارگروه پیگیری این سند راهبردی را صادر کرده و اعضای آن نیز در این نشست معرفی شدند.
انتهای پیام/

کلمات کلیدی:
کارگروه.مشترک     علوم.دارویی.دریایی     معاونت.تحقیقات.فناوری     دکتر.کامران.باقری‌لنکرانی    

تاریخ بروز رسانی:   7 آذر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >