احراز رتبه ممتاز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جذب مشارکت کننده رویداد دوازدهم جشنواره فرهنگی هنری سیمرغ

3 دی 1402
مدیر تعالی فرهنگی و فعالیت‌های فوق‌برنامه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از احراز رتبه ممتاز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جذب مشارکت کننده رویداد دوازدهم جشنواره فرهنگی هنری سیمرغ خبر داد.

به گزارش مفدا بوشهر، حامد یوسفی گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از لحاظ آماری مطابق با ارزیابی دبیرخانه دائم جشنواره فرهنگی هنری سیمرغ مستقر در معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رتبه ممتاز را کسب کرد.

یوسفی ضمن اعلام این خبر افزود: مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار در بخش‌های مختلف جشنواره تا ۳۰ آبان ماه تعیین شده بود، اما بنا به درخواست‌های مکرر هنرمندان و همچنین طی تماس‌ها و مکاتبات مکرر دانشگاهیان، مهلت ثبت و ارسال آثار به دبیرخانه دوازدهمین جشنواره فرهنگی هنری سیمرغ مجدداً تا ۱۵ دی‌ماه تمدید گردید.

یادآور می‌شود دوازدهمین جشنواره فرهنگی هنری سیمرغ با شعار "ایران جوان بمان" در هفت بخش نمایشنامه‌نویسی، تحقیق و پژوهش، سرود، فیلم، ادبی، هنرهای تجسمی، برنامه‌های رادیویی برگزار خواهد شد.

هنرمندان برای شرکت در این جشنواره تا ۱۵ دی‌ماه امسال فرصت دارند تا ثبت‌نام و ثبت آثار خود را در بخش‌های مختلف به سایت دوازدهمین جشنواره فرهنگی هنری سیمرغ به نشانی http://www.festivalf.ir مراجعه نمایند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۰۲۱۸۸۹۴۶۹۱۶ و ۰۲۱۸۸۹۴۶۹۱۷ تماس حاصل نمایند.

 

انتهای پیام/ م.ر  2050


کلمات کلیدی:
جشنواره.فرهنگی.سیمرغ     معاونت.فرهنگی.دانشجویی     رویداد.دوازدهم     حامد.یوسفی    

تاریخ بروز رسانی:   3 دی 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >