گریه‌ای که اشک شوق شد/کار بزرگ پرسنل اورژانس ۱۱۵ دیّر برای نوزاد کوچک

6 دی 1402
نوزاد یک ماهه دیّری با تلاش پرسنل اورژانس ۱۱۵این شهر و انجام عملیات احیا گریست و جانی دوباره یافت.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر، با اقدام سریع و به موقع پرسنل اورژانس ۱۱۵ پایگاه شهری دیّر، نوزاد یک ماهه دیّری از مرگ نجات یافت.
ساعت  ۲۲ شب بود که والدین نوزادی یک ماهه سراسیمه با مرکز فوریت‌های پزشکی ۱۱۵تماس گرفتند و با اعلام مشکل تنفسی برای نوزادشان، از اورژانس ۱۱۵کمک خواستند.
 بلافاصله تیم فوریت‌های پزشکی پایگاه  ۱۱۵ شهری بندر دیّر به محل اعزام شد هنگام رسیدن تیم فوریت‌های پزشکی مشخص شد نوزاد به علت اسپیراسیون و انسداد مجاری تنفسی دچار سیانوز شده است لذا با اقدام فوری و تلاش پرسنل زحمت‌کش اورژانس ۱۱۵ و انجام عملیات احیا، ساکشن و مانور تنفسی، علایم حیاتی برگشت و با گریه نوزاد همه اشک شوق ریختند.
پس از تثبیت علایم حیاتی، برای بررسی و ارائه خدمات تخصصی، نوزاد به‌وسیله آمبولانس به بیمارستان امام هادی (ع) دیّر منتقل شد.
سید مصطفی محمودی و سید جعفر کراماتی از پرسنل اورژانس ۱۱۵ دیّر موفق شدند در عملیات احیا تنفسی جان این نوزاد یک ماهه با عنایات خداوند بزرگ نجات دهند.
اورژانس پیش بیمارستانی با شماره تماس ۱۱۵ در تمام طول شبانه‌روز پاسخگوی سؤالات افرادی است که درگیر مشکلات لحظه‌ای و بحرانی پزشکی هستند.

انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰  

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 


کلمات کلیدی:
اورژانس.۱۱۵     شهرستان.دیر     عملیات.احیا     نجات.نوزاد    

تاریخ بروز رسانی:   6 دی 1402

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >