سعی شود دانشگاه در جایگاه شایسته در پویش ملی سلامت قرار بگیرد

6 دی 1402
مدیران معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در دیر نقاط ضعف، عقب‌ماندگی‌های احتمالی و شاخص‌های حوزه بهداشت این شهرستان را بررسی کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معاون بهداشت دانشگاه این خصوص گفت: دیر، چهارمین مقصد از سفرهای مدیران معاونت بهداشت بود که در آن به جزییات شاخص‌های بهداشتی پرداخته شد.
دکتر قاسم برجوئی‌فرد افزود: هدف این سفرها، بررسی نقاط ضعف و عقب‌ماندگی‌های احتمالی حوزه بهداشت است که با بحث و بررسی رو در روی مدیران معاونت با مدیران ستادی شهرستان مشخص و بر روی برطرف کردن آن گفت‌وگو می‌شود.
وی تأکید کرد: شایسته است تلاش شود با شرکت حداکثری مردم در پویش ملی سلامت، دانشگاه بوشهر در جایگاه مناسبی در کشور قرار بگیرد
این مقام مسئول بهداشتی تأکید کرد: هر کس در هر جایگاه بهداشتی از مراقب تا معاون بهداشت قرار گرفت باید وظایف خود را به نحو احسن انجام دهد.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه پذیرش نقاط ضعف از پیش‌نیازهای پیشرفت در برنامه‌ها است افزود: همه مدیران با پذیرش مسئولیتی که در حوزه بهداشت قبول کردند، باید تعهد کامل به حوزه کاری خود داشته باشند.
انتهای پیام/م.ب ۲۰۲۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 


کلمات کلیدی:
    معاون.بهداشت     دکتر.قاسم.برجوئی.فرد     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   6 دی 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >