رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در نشست هیات رئیسه دانشگاه:
حوزه سلامت توقف‌ناپذیر بوده و خدمات باید پیوسته به مردم ارائه شود/ گزارش تصویری

10 بهمن 1402
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: کار در حوزه سلامت توقف‌ناپذیر بوده و خدمات باید به‌صورت پیوسته و بدون خلل به مردم ارائه شود.

دکتر حسن ملکی‌زاده در نشست هیات رئیسه مشترک دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: سختی کار در حوزه سلامت بسیار بالا بوده و ازآنجایی‌که با سلامت مردم سروکار دارند از اهمیت آن دوچندان می‌شود.
وی تصریح کرد: ازنظر مدیریت در تراز جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تحولی عظیم صورت گرفته و افرادی سکان مدیریت را به دست گرفته‌اند که نیروهای توانمند بوده و مطمئنا آینده نظام سلامت استان را به‌خوبی رقم خواهند زد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر  بیان داشت: اقدامات بسیار مفیدی در سطح دانشگاه انجام‌شده و بسیاری از مدیرانی که منصوب شدند نیروهای جوان، دلسوز و بسیار توانمندی هستند که برای تغییرات آینده نظام اسلامی تأثیرگذار خواهند بود.
دکتر ملکی‌زاده تاکید کرد: اگر قرار است حوزه سلامت موفق باشد باید همه در کنار یکدیگر بوده، متحد باشیم و با همکاری و همدلی در یک مسیر برای ارائه بهترین خدمات به هم استانی‌ها گام برداریم.
وی با آرزوی موفقیت برای مدیران در راستای هدایت نظام سلامت استان اظهار داشت: مدیریت در حوزه سلامت سخت‌تر و شبانه‌روزی‌تر بوده و استرس و پیگیری مشکلات مردم در این مراکز بسیار زیاد است.
در ادامه از عبداله محبوبی قاری برجسته استانی و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی، به پاس تلاش‌ها و فعالیت‌های وی در راستای ترویج فرهنگ قرآنی تقدیر شد.
در پایان، معاونین دانشگاه در مورد مسائل مختلف به بحث و گفتگو پرداخته و مهندس پرویز احمدی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی به نمایندگی از روسای شبکه‌ها و دکتر امین آزادفر به نمایندگی از روسای بیمارستان‌های استان به ارائه مطالب پرداختند.
نشست هیات رئیسه مشترک دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور رئیس دانشگاه، اعضا هیات رییسه، روسای شبکه‌های بهداشت و درمان، روسای بیمارستان‌های استان و سایر مدیران دانشگاه در سالن اجتماعات سایت پردیس دانشگاه برگزار شد.
انتهای پیام / م.ف 1024
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     هیات.رییسه.مشترک     دکتر.حسن.ملکی‌زاده        

تاریخ بروز رسانی:   10 بهمن 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >