رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
بیش از ۸ هزار خدمت بهداشتی و درمانی به مردم تنگستان در ایام نوروز ارائه‌شده است

1 ارديبهشت 1403
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: با توجه به تعطیلات نوروز تمامی واحدهای بهداشتی و درمانی تنگستان فعالیت خود را مانند روزهای عادی انجام دادند و در این ایام بیش از ۸ هزار خدمت بهداشتی و درمانی به مردم ارائه کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، ماه زرافشون رفیعی بیان داشت: همه واحدهای بهداشتی و درمانی شامل پزشک، دندان‌پزشک، آزمایشگاه، بهیار، واکسیناسیون، ماما و مراقبین سلامت در ایام تعطیلات نوروز در محل کار خود حضورداشته و ۸ هزار و ۶۹۶ خدمت بهداشتی و درمانی را به مردم ارائه کردند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان تصریح کرد: جهت جلوگیری از سردرگمی مردم در ایام نوروز، تمامی پزشکان در مراکز خدمات جامع سلامت در محل کار خود حضور مستمر داشتند و ۴ هزار و ۵۹۴ بیمار از خدمات موردنیاز بهره‌مند شدند.

وی ادامه داد: در این ایام ۱۰۲ نفر خدمات دندانپزشکی دریافت کردند و ۳۶۷ نفر نیز توسط آزمایشگاه‌های شهرستان پذیرش و آزمایش‌های لازم برای آن‌ها انجام شد.

ماه زرافشون رفیعی با مهم ارزیابی کردن مراقبت از مادران باردار اظهار داشت: ۲۷۴ مادر باردار مراقبت‌های لازم را در نوروز سال جاری دریافت کردند و ۴ مادر باردار نیز برای اطمینان و بررسی بیشتر به سطوح بالاتر ارجاع شدند.

رفیعی خاطرنشان کرد: مراقبت‌های کودکان نیز در سیستم بهداشت و درمان از اهمیت بالایی برخوردار است که در ایام نوروز ۴۷۴ کودک مراقبت‌های بهداشتی را دریافت و ۲۹۵ مورد نیز واکسن‌های موردنیاز و متناسب با سن خود را دریافت کردند.

 

انتهای پیام/ ن.ا 3010

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 


کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.تنگستان     خدمات.بهداشتی.درمانی     تعطیلات.نوروزی    

تاریخ بروز رسانی:   2 ارديبهشت 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >