از هفته سلامت در شهرستان عسلویه چه خبر؟
از تاکید امام جمعه عسلویه بر عملیاتی سازی شعار هفته سلامت تا تجلیل از کارکنان حوزه سلامت/گزارش تصویری

5 ارديبهشت 1403
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان هفته سلامت با شعار سلامت خانواده با مردمی سازی سلامت در این شهرستان با مراسم ها و برنامه های متنوع گرامی داشته شد

تاکید امام جمعه شهرستان بر تحقق شعار هفته

امام جمعه شهرستان عسلویه در خطبه های نماز جمعه این شهر بر عملیاتی سازی شعار این هفته مبنی بر مشاکت مردم در سلامت تاکید و از زحمات حوزه سلامت تقدیر کرد.

شبکه بهداشت و درمان نیز با برپایی ایستگاه سلامت با حضور کارشناسان در مصلی نمازجمعه به ارائه خدمات رایگان به شهروندان پرداخت.

تجدید میثاق با آرمانهای شهدا و نواختن زنگ سلامت با حضور مسئولین

مسئولین ادارت شهرستان عسلویه با همراهی کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان در گلزار شهدای گمنام با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر تجدید میثاق و از حماسه سپاه پاسداران و تحقق وعده صادق، حمایت کرده و انزجار خود از رژیم غاضب صهیونستی را اعلام و امنیت امروز و دستاوردهای حوزه سلامت را حاصل جانفشانی های حافظان امنیت این سرزمین و شهدا اعلام کردند.

 رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان علسویه درآئین نواختن زنگ سلامت بیان کرد: دانش آموزان بعنوان سفیران سلامت، نماینده حوزه سلامت در میان خانواده ها و مردم در ارتقای سواد سلامت جامعه نقش مهمی دارند.

صرف صبحانه سالم و تجلیل از کارکنان حوزه سلامت

رئیس و معاون بهداشتی شبکه بهداشت درمان شهرستان عسلویه در کنار کارکنان با صرف صبحانه سالم در فضای صمیمی و با حضور در محل کار از کارشناسان بهداشت و آزمایشگاه این شبکه بهداشت و درمان نجلیل و از زحمات آنان تقدیر کردند.

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه از برگزاری جشن خانوادگی قایق ها خبر داد و گفت: برنامه های متنوعی برای شناخت و همراهی بیشتر مردم با افزایش جمعیت تدارک دیده شده که با برگزاری این جشن فضایی شاد و متنوع را در کنار هم تجربه خواهیم نمود.

 

 

انتهای پیام/ م.ک/3090

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
هفته.سلامت     امام.جمعه     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   5 ارديبهشت 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >