معاون عمرانی فرمانداری تنگستان:
محیط‌های زیبا در ارتباط مستقیم با سلامت روانی جامعه هستند

9 ارديبهشت 1403
معاون عمرانی فرمانداری تنگستان گفت: تمیزی و زیبایی محیط تأثیر مستقیمی بر سلامت روان مردم دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان مهندس روح‌الله تنگستانی در گردهمایی که در منطقه گردشگری آبگرم اهرم به مناسبت روز جهانی زمین پاک انجام‌شده بود بیان داشت: محیط‌های پاک و تمیز موجب شادی و نشاط و ایجاد روحیه مثبت در مردم می‌شود لذا مردم باید با دقت بیشتری به تمیزی محیط‌های اطراف خود توجه کنند.

وی ادامه داد: متأسفانه در بسیاری از نقاطی که محل تفریح مردم است شاهد رهاسازی انبوه کیسه‌های پلاستیکی در محیط هستیم که همین موضوع موجب زشت و نازیبا شده محل‌های گردشگری شده است.

معاون عمرانی فرمانداری تنگستان اظهار داشت: امروز کیسه‌های پلاستیکی تبدیل به یک معضل جهانی برای طبیعت شده است و به نظر می‌رسد با حجم بی‌توجهی عمومی که به این موضوع صورت گرفته است باید هر چه زودتر راهکاری برای آن اندیشیده شود.

مهندس تنگستانی تصریح کرد: باید برای کمک به طبیعت به سمت انرژی‌های پاک برویم و با استفاده از ظرفیت‌هایی مانند باد، خورشید و آب به‌سلامت زمین کمک کنیم.

معاون عمرانی فرمانداری تنگستان تأکید کرد: همه مردم در رابطه با پاک نگه‌داشتن زمین مسئول هستند و باید با انجام رفتارهای کمک‌کننده به‌سلامت محیط در تحقق این موضوع پیش‌قدم باشند.

 

انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
گردهمایی     پاکسازی     معاون.فرماندار     مهندس.روح‌الله.تنگستانی     شهرستان.تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   9 ارديبهشت 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >