معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تأکید کرد؛
لزوم ساماندهی کلینیک‌های ویژه بیمارستان‌های تابعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

1 خرداد 1403
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ساماندهی درمانگاه‌ها و کلینیک‌های بیمارستان‌های تابعه در دستور کار این معاونت قرار دارد.

دکتر نادر شکیب آزاد عنوان داشت: با توجه به اهمیت ارائه خدمات سرپایی در درمانگاه‌ها و کلینیک‌های بیمارستان‌های تابعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، حضور مؤثر متخصصین و استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود می‌تواند موجب افزایش رضایتمندی مردم و بالا رفتن سطح دسترسی مردم به خدمات گردد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با تأکید بر حضور استاندارد متخصصین تمام‌وقت و غیر تمام‌وقت بر اساس تعداد ویزیت استاندارد در روز، تصریح کرد: تمامی پزشکان تمام‌وقت طبق برنامه شیفت بندی و پزشکان غیر تمام‌وقت به مدت حداقل دو روز کاری در کلینیک مربوطه ملزم به حضور می‌باشند.

وی افزود: در زمینه تعرفه پرستاری برای پرسنل شاغل در درمانگاه‌ها دارای نواقصی بود که پیشنهادات کاربردی به وزارت متبوع جهت اصلاحات لازم در زمینه حل این مشکل مکاتبه گردیده است.

دکتر شکیب آزاد در جهت خدمت‌رسانی مطلوب و مناسب به جامعه هدف و بیماران محترم تصریح کرد: کلینیک‌های دندانپزشکی بیمارستان‌های تابعه موظف به دریافت تعرفه مصوب دولتی می‌باشند.

نشست مشترک معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با مدیران ستادی دانشگاه و مسئولان کلینیک‌های ویژه بیمارستان‌های تابعه استان با محوریت رفع چالش‌ها و مشکلات کلینیک‌های وابسته به دانشگاه در محل سالن کنفرانس معاونت درمان برگزار شد.

 


کلمات کلیدی:
نشست.مشترک     ساماندهی     معاون.درمان     دکتر.نادر.شکیب‌آزاد        

تاریخ بروز رسانی:   1 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >