مشاوره تغذیه و دیابت در غرفه سلامت

23 ارديبهشت 1394
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در نمایشگاه مواد غذایی و صنایع غذایی بوشهر غرفه سلامت برپا کرده است.

حمیدرضا رصافیانی، مسئول غرفه سلامت در گفتگو با روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه در خصوص اهداف برپایی آن گفت: آموزش و اطلاع رسانی در حوزه سلامت با تاکید بر تغذیه سالم و پیشگیری از چاقی و بیماری های قلبی و عروقی از اهدف برپایی این غرفه است.
وی افزود: در این غرفه با انجام مشاوره در خصوص دیابت و تغذیه، اندازه گیری قد و وزن و ارایه توصیه‌های بهداشتی میزبان بازدیدکنندگان هستیم.
مسئول گروه آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشتی دانشگاه گفت : با توجه به اینکه شعار امسال سازمان بهداشتی جهانی ، "ایمنی غذا از مزرعه تا سفره" است، تصمیم گرفتیم در این غرفه بیشتر با استفاده از کارشناسان با تجربه ، توان خود را بیشتر صرف مشاوره تغذیه‌ای و عوارض ناشی از تغذیه ناسالم مانند بیماری‌های قلبی و عروقی و چاقی بگذاریم.
وی اظهار داشت: توزیع بسته‌های آموزشی در ارتباط با تغذیه سالم و پیشگیری از بیماری های قلبی و عروقی مانند بروشور ، سی دی های آموزشی در این غرفه انجام می‌شود.
مهندس رصافیانی اضافه کرد ، ایستگاه نقاشی برای کودکان بخشی دیگری از غرفه سلامت است که کودکان می توانند با حضور در آن در مسابقه نقاشی با موضوع سلامت شرکت کنند.
این غرفه در نمایشگاه مواد غذایی و صنایع غذایی بوشهر که از 22 تا 25 اردیبهشت ماه، در نمایشگاه بین‌المللی بوشهر دایر است، به ارایه انواع خدمات آموزشی، بهداشتی و مشاوره‌ای می‌پردازد.
انتهای پیام/م.ب1036


کلمات کلیدی:
نمایشگاه     غرفه.سلامت        

تاریخ بروز رسانی:   23 ارديبهشت 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >