رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
تجهیزات پزشکی پیشرفته به بیمارستان شهید گنجی برازجان تحویل داده شد

24 شهريور 1394
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: با توجه به جمعیت بالای شهرستان، ظرفیت بالای پذیرش در بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان، ضریب اشغال و نیازهای متخصصین این بیمارستان و ارتقای شاخص‌های درمانی شهرستان، تجهیزاتی از جمله دستگاه سی تی اسکن 16 اسلایس، مانیتورهای قلب، دستگاه اکو و دیگر اقلام مورد نیاز را به بیمارستان اضافه کرده‌ایم.

دکتر علیرضا حاجیونی در دیدار با امام جمعه شهرستان دشتستان افزود: با آمدن یکی از فوق تخصص‌های سهمیه هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در رشته گوارش و استقرار دستگاه‌های اندوسکویی و کولونسکوپی در شهرستان دشتستان کلینیک فوق تخصصی گوارش را در این شهرستان راه‌اندازی کرده‌ایم.
وی با اشاره به اینکه در بحث ماندگاری متخصصین در شهرستان نیز اقداماتی صورت گرفته اضافه کرد: برای ماندگاری متخصصین برای اسکان آنان محلی را در نظر گرفته‌ایم و آنجا را نوسازی، بهسازی و تجهیز کرده‌ایم.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار داشت: با حضور متخصصین در شهرستان تغییر قابل توجهی در بخش درمان اتفاق افتاده که از جمله، فعال شدن صبح و بعد از ظهر درمانگاه تخصصی است.
دکتر علیرضا حاجیونی اظهار داشت: تا قبل از اجرای طرح تحول نظام سلامت در مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان 360 قلم دارو موجود بوده که با اجرای این طرح و اعلام نیاز و اصلاحات صورت گرفته این رقم به 436 قلم دارو افزایش یافته و در تمامی مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان موجود و تحت پوشش بیمه است.
وی با اشاره به بهداشت و ارایه خدمات بهداشتی حاشیه شهرها و آغاز آن در شهرستان دشتستان خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت مکمل‌ها در بحث درمان و پیشگیری مکمل‌های مورد نیاز شهرستان برای مدت 6 ماه خریداری و در انبار دارویی موجود است.
انتهای پیام/ م.غ 1023

کلمات کلیدی:
دکتر.حاجیونی     شبکه.بهداشت‌درمان.دشتستان     تجهیز.بیمارستان    

تاریخ بروز رسانی:   24 شهريور 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >