به مناسبت هفته ملی جمعیت در شهرستان بوشهر:
نمایشگاه پویایی و بالندگی جمعیت بر پاشد

10 خرداد 1395
نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت در قالب نمایشگاه کتاب، عکس و پوستر در جمعیت هلال‌احمر شهرستان بوشهر بر پا شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر؛ سرپرست مرکز بهداشت شهرستان در حاشیه افتتاح این نمایشگاه با اشاره به اینکه برنامه‌های امسال هفته ملی جمعیت با شعار پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت است گفت: برگزاری برنامه‌های فرهنگی به‌منظور نشان دادن اهمیت مقوله جمعیت در هرزمانی می‌تواند راهگشا باشد.
مهندس حمید حبیبی نیا در ادامه با اشاره به وضعیت جمعیت در کشور، استان و شهرستان افزود: جمعیت، شاخص مهمی برای بسیاری از معادلات در جامعه امروز است که باید به این مسئله توجه شود.
وی بابیان اینکه با اجرای برنامه‌های جذاب فرهنگی می‌توان در جهت عملیاتی کردن سیاست‌های ابلاغی جمعیت از سوی مقام معظم رهبری موفق عمل کرد، اظهار داشت: امروز در قالب این نمایشگاه 200 نسخه کتاب مرتبط با موضوع جمعیت و همچنین حدود 200 عدد عکس و پوستر در رابطه با پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت به مدت یک هفته برای بازدید مراجعه‌کنندگان عرضه می‌شود.
وی تصریح کرد: در این نمایشگاه مطالب آموزشی در موضوعات مختلفی از قبیل ازدواج سالم، فرزند آوری سالم، تشویق به ازدواج، سبک زندگی سالم، اصول خودمراقبتی و مدیریت منابع خانواده در قالب پوستر، تابلو، بسته‌های آموزشی و کتاب در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.
وی با تأکید بر مداومت آموزش‌ها خاطرنشان کرد: برای ترویج فرهنگ اسلامی ایرانی در زندگی جوانان و همچنین ازدواج و فرزند آوری سالم و خودمراقبتی همکاری سایر اداره‌ها لازم و ضروری است.
گفتنی است نمایشگاهی جهت کودکان با موضوع چقدر دوست دارید خواهر یا برادر داشته باشید در جوار نمایشگاه برپا شد.
انتهای پیام/ا.س 3000


کلمات کلیدی:
هفته.ملی.جمعیت     نمایشگاه.پویایی.بالندگی     مهندس.حمید.حبیبی‌نیا     مرکز.بهداشت.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   10 خرداد 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >