بازدید تیم کارشناسان بهداشت محیط و حرفه‌ای گناوه از محل حادثه انفجار خط لوله گاز

18 امرداد 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: تیم مجربی از کارشناسان بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان گناوه از روستاهای اطراف محل حادثه انفجار خط لوله گاز برای بررسی مسایل بهداشت محیط، بازدید از تأسیسات آب و سلامتی مردم بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه؛ دکتر علی زکی زاده افزود: در پی وقوع آتش‌سوزی و انفجار در خط لوله 42 اینچ گاز در ایستگاه لخته گیر گاز آغار دالان واقع در 5 کیلومتری روستای شول و در 15 کیلومتری گناوه نزدیک به روستای گودری منجر به مصدوم شدن 3 نفر و فوت یک نفر از کارکنان ایستگاه شد.
وی تصریح کرد: صدای امواج حاصل از انفجار علاوه بر شکستن شیشه در و پنجره منازل مسکونی روستا باعث ایجاد رعب و وحشت در بین مردم شده بود که برای بررسی از سلامت مردم تیم مجربی از شبکه بهداشت و درمان گناوه به روستاهای اطراف محل حادثه اعزام شدند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه اظهار کرد: وضعیت آب آشامیدنی روستاها پس از بررسی تیم کارشناسی این شبکه سالم ارزیابی شد و همچنین مشکل خاصی مربوط با موضوع بهداشت محیط و حرفه‌ای در ایستگاه مشاهده نشد.

انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
انفجار     خط.لوله.گاز     بهداشت.محیط     دکتر.علی.زکی‌زاده        

تاریخ بروز رسانی:   18 امرداد 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

نظرات ارسالی
خدا قوت به تمام پرسنل بهداشتی ودر مانی بخصوص همکاران زحمت کش بهداشت محیط ، سپاس و ستایش کردگاری را سزاست که توفیق خدمتی دیگر را نصیبتان ساخت.به دلیل حضور بموقه وهمیشکی ،مهندسین بهداشت محیط این قشر زحمت کش عرصه بهداشت به نمایندگی از جامعه بهداشت محیط استان از آنها تشکر می نمایم.
کورش نخعی

لینک به این صفحه
< >