آیت‌الله.صفایی.بوشهری


21 خرداد 1401
نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر: راه‌اندازی مرکز غربالگری و تشخیص سرطان در بوشهر تسریع شود/ گزارش تصویری
نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر و امام‌جمعه شهر بوشهر گفت: برای ساخت مرکز خیر ساز غربالگری و تشخیص سرطان استان بوشهر اقدامات ارزشمندی صورت گرفته است، اما راه‌اندازی این نیاز ضروری مردم استان باید سرعت پیدا کند.

 

23 تير 1400
در تماس تلفنی جداگانه با رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛ نماینده مجلس خبرگان و نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر از مجاهدت‌های مدافعان سلامت تشکر کردند
نماینده استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری و نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در تماس تلفنی جداگانه با رئیس دانشگاه علوم پزشکی از مجاهدت‌های مدافعان سلامت این استان تشکر کردند.

 

22 ارديبهشت 1395
نماینده مقام معظم رهبری در استان بوشهر: باید خیرین حوزه سلامت و پزشکان را تکریم کنیم/ گزارش تصویری
نماینده مقام معظم رهبری در استان بوشهر گفت: باید خیرین حوزه سلامت و پزشکان را تکریم کنیم چراکه خودمحور توسعه سلامت هستند و در این زمینه باید برنامه‌ریزی دانش‌بنیان جهادی در عرصه سلامت داشته باشیم.

 

4 ارديبهشت 1395
آیت الله صفایی بوشهری: اعتکاف یک حرکت سلوکی در فضای اخلاق و عرفان است
نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر در جمع معتکفین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اعتکاف یک حرکت سلوکی در فضای اخلاق و عرفان است و استعانتی برای کسب آمال و آرزوهای ایده آل است

 

21 دی 1394
تامین زیرساخت های درمان از وظایف اصلی دولت است
نماینده ولی فقیه در استان بوشهرگفت: تامین زیر ساخت های درمانی از وظایف اصلی دولت ها است اما اکنون به دلیل وجود ضعف در اعتبارات به کمک خیرین برای تحقق نیاز های کشور در این بخش نیاز است.

 
 
 
< >