حجت‌الاسلام.عبدالحمید.خدری


20 امرداد 1397
نشست دانشجویان بوشهر با نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم برگزار شد/ گزارش تصویری
نشست پرسش و پاسخ دانشجویان با نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

 

27 تير 1397
نماینده مردم بوشهر، گناوه، دیلم در مجلس شورای اسلامی: پیشرفت‌های حوزه سلامت استان بوشهر قابل‌تقدیر است
نماینده مردم بوشهر، گناوه، دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: پیشرفت‌های خوبی در حوزه سلامت استان بوشهر صورت گرفته که قابل‌تقدیر بوده و بنده به‌نوبه خود از مسئولین حوزه سلامت استان تقدیر و تشکر ویژه دارم.

 

8 بهمن 1396
پرستاران دیلم تجلیل شدند
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و امام‌جمعه معزز شهرستان دیلم با حضور در بیمارستان بقیه‌الله اعظم (عج) دیلم با اهدای شاخه گل و شیرینی از پرستاران تجلیل کردند.

 

10 دی 1396
نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه، دیلم و خارگ در مجلس شورای اسلامی: روند روبه رشد و توسعه بهداشت و درمان در استان بوشهر قابل‌لمس است
نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه، دیلم و خارگ در مجلس شورای اسلامی گفت: به کمک مدیران ارشد استانی و شهرستانی در حوزه سلامت روند روبه رشد و توسعه بهداشت و درمان در استان قابل‌لمس است و این بسیار خوشحال‌کننده است.

 

30 مهر 1396
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: تجهیزات نوین تشخیصی در مراکز درمانی استان بوشهر توسعه می‌یابد
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: تجهیزات نوین تشخیصی در مراکز درمانی استان بوشهر توسعه می‌یابد.

 

11 امرداد 1396
با حضور نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس: دستگاه پیشرفته آزمایشگاهی در آزمایشگاه مرکزی گناوه افتتاح شد
نماینده مردم بوشهر، گناوه، دیلم در مجلس شورای اسلامی با حضور در آزمایشگاه مرکزی گناوه دستگاه الایزا فول اتومات که دومین دستگاه از این نمونه در استان است را افتتاح کرد.

 

8 تير 1395
نماینده مردم بوشهر، گناوه، دیلم و خارگ در مجلس شورای اسلامی: اولویت کاری من بهداشت و درمان استان است
نماینده مردم بوشهر، گناوه، دیلم و خارگ گفت: اولویت کاری خود را موضوع بهداشت و درمان استان قرار داده‌ام و مؤید این ادعا این است که بعد از انتخابات و قبل از شروع رسمی کار مجلس، از مراکز بهداشتی و درمانی گناوه، دیلم و بوشهر بازدید کردم.

 

8 تير 1395
نماینده مردم بوشهر، گناوه، خارگ و دیلم در مجلس شورای اسلامی به "پویش ملی قلیان‌‌ها را گلدان کنیم" پیوست
نماینده مردم بوشهر، گناوه، خارگ و دیلم در مجلس شورای اسلامی و هیأت رییسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن حمایت به "پویش ملی قلیان‌‌ها را گلدان کنیم" پیوستند.

 

4 ارديبهشت 1395
به مناسبت هفته سلامت: منتخب مردم دیلم، از بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج) دیلم بازدید کرد
به مناسبت هفته سلامت نماینده منتخب مردم در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم، حجه الاسلام والمسلمین عبدالحمید خدری و هیأت همراه از بخش های مختلف بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج) دیلم بازدید کرد.

 
 
 
< >