حمایت


24 فروردين 1401
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر: حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در اولویت تمام ارگان‌ها قرار بگیرد/ لزوم فرهنگ سازی در حوزه سلامت باروری و زایمان طبیعی
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر گفت: حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در اولویت تمام ارگان‌ها قرار بگیرد.

 

23 شهريور 1400
۱۱۵ زن باردار و ۷۴ کودک حمایت‌های مالی لازم را از شبکه بهداشت و درمان تنگستان دریافت می‌کنند
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: با پیگیری‌ها و پایش‌های صورت گرفته ۱۱۵ زن باردار و ۷۴ کودک حمایت‌های مالی لازم را، با همکاری نهادهای حمایتی از شبکه بهداشت و درمان تنگستان دریافت می‌کنند.

 

8 مهر 1399
با حکم معاون توسعه مدیریت و منابع؛ سرپرست جدید مدیریت پشتیبانی و امور رفاهی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر معرفی شد
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با صدور حکمی سرپرست جدید مدیریت پشتیبانی و امور رفاهی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر را معرفی نمود.

 

16 فروردين 1399
643 کودک و مادر باردار تحت برنامه مشارکتی حمایتی بهداشت و درمان تنگستان قرار دارند
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: در سال جاری 283 مادر باردار و 360 کودک مبتلا به سوءتغذیه از خدمات طرح مشارکتی حمایتی این شبکه استفاده کرده‌اند.

 

2 آذر 1398
همراهی مسئولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با مردم در راهپیمایی محکومیت اغتشاشگران اخیر کشور/ گزارش تصویری
مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر همراه با کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر همگام با مردم مؤمن و دریادل بوشهر با حضور گسترده در راهپیمایی باشکوهی ضمن دفاع از ارکان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران انزجار خود را از آشوبگران و اغتشاشگران اعلام کردند.

 

14 امرداد 1398
برنامه‌های هفته جهانی شیر مادر در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر به مناسبت هفته جهانی شیر مادر، واحد ترویج تغذیه با شیر مادر بیمارستان با حمایت رییس این مرکز و مدیریت خدمات پرستاری برنامه‌های متنوعی در این راستا برگزار کرد.

 

13 امرداد 1398
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان گناوه: همسر و اطرافیان در شیردهی موفق مادران نقش مهمی دارند
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: حمایت همسر و خانواده در روزهای نخست پس از زایمان موجب تداوم شیردهی مادر به نوزاد می‌شود.

 

31 فروردين 1398
در مناطق سیل‌زده شهرستان باوی خوزستان؛ ارائه خدمات امدادی، بهداشتی و درمانی بسیج جامعه پزشکی با حمایت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر از ارائه خدمات امدادی، بهداشتی و درمانی بسیج جامعه پزشکی استان با حمایت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مناطق سیل‌زده شهرستان باوی خوزستان خبر داد.

 

25 فروردين 1398
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: تجهیزات تشخیصی و تحقیقاتی پیشرفته با مشارکت و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تهیه و تأمین می شود
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تجهیزات تشخیصی و تحقیقاتی پیشرفته با حمایت و مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تهیه و تأمین می‌شود.

 

26 اسفند 1397
مانور حمایت‌های روانی، اجتماعی در بلایا در شهرستان دشتستان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مانور حمایت‌های روانی، اجتماعی در بلایا با شرکت 21 تیم امدادی، امنیتی و مددکاری در محله خضر شهر برازجان و حضور مسئولین شهرستان دشتستان برگزار شد.

 

2 بهمن 1397
معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری: تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان پزشکی در اولویت است/ گزارش تصویری
معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری گفت: تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان پزشکی در اولویت برنامه‌های حمایتی این معاونت قرار دارد.

 

20 آبان 1397
مدیر امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد: اعطای بیش از 300 میلیارد ریال تسهیلات بانکی به کارکنان این دانشگاه
مدیر امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در شش‌ماهه اول سال‌جاری بیش از 300 میلیارد ریال تسهیلات بانکی به 1536 نفر از کارکنان این مجموعه اعطاشده است.

 

26 مهر 1396
سرپرست شبکه بهداشت دیّر خبر داد: توزیع بیش از هزار سبد حمایتی تغذیه‌ای بین زنان باردار و شیرده نیازمند دیری
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: در راستای برنامه حمایتی تغذیه‌ای بنیاد علوی، بیش از هزار سبد کالا بین زنان باردار نیازمند شهرستان دیر توزیع شد.

 

6 شهريور 1396
اجرای نود و دومین مرحله طرح حمایتی تغذیه مادران باردار و شیرده در شهرستان دیّر
مراحل نود یک و نود و دوم طرح حمایتی تغذیه کودکان و مادران باردار و شیره با همکاری بنیاد علوی در شهرستان دیّر اجرا شد.

 

11 مهر 1395
ضرورت حمایت‌های روانی اجتماعی در بلایا
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: حمایت‌های روانی اجتماعی در بلایای طبیعی بسیار پراهمیت است.

 

2 امرداد 1395
به همت شبکه بهداشت و درمان و کمیته امداد امام خمینی شهرستان عسلویه: کمیته مشارکتی حمایتی بهبود تغذیه کودکان زیر 5 سال در شهرستان عسلویه برگزار شد
کمیته مشارکتی حمایتی بهبود تغذیه کودکان زیر 5 سال، در سالن کنفرانس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه برگزار شد.

 
 
 
< >