دکتر.خواجه‌ئیان


20 فروردين 1400
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: روند افزایشی شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر انفجاری است
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: از یک ماه گذشته روند افزایشی شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر شدت گرفته است و متاسفانه این روند صعودی همچنان ادامه دارد.

 

19 خرداد 1395
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: همزمانی ماه مبارک رمضان و فصل گرما، اهمیت رعایت نکات بهداشتی را بیشتر می‌کند
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با توجه به گرم شدن هوا و همزمانی ماه مبارك رمضان با فصل تابستان به‌منظور پیشگیری از مسمومیت‌های احتمالی در اماکن عمومی پیشنهاد می‌شود روزه‌داران گرامی و هيأت امنای مساجد توصیه‌های بهداشتی را مدنظر داشته باشند.

 

7 ارديبهشت 1395
تحولات مدیریتی زمینه ساز پویایی و بالندگی هر مجموعه است
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در آیین تکریم و معارفه روسای شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: تغییر لازمه هر سیستم و مجموعه‌ای است و باید در هر مقطع زمانی موجب پویایی و بالندگی آن مجموعه ‌شود.

 

11 بهمن 1394
پنج پایگاه سلامت در استان بوشهر افتتاح شد
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: در قالب طرح تحول نظام سلامت و همزمان با سراسر کشور پنج پایگاه سلامت در استان بوشهر افتتاح شد.

 

29 مهر 1394
آغاز طرح مبارزه با آلودگی شپش در مدارس استان بوشهر
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت : اگر چه تصور مي‌شود شپش در جوامع فقير و پر جمعيت شايع‌تر است ، اما مشاهده شده است در شرايط همه گیری، كليه طبقات اجتماعی اقتصادي جامعه نيز دچار آلودگي مي‌شوند.

 

4 مهر 1394
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی بوشهر: بهداشت محیط نقش ارزنده‌ای در ارتقا سلامت مردم عهده‌دار است
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی بوشهر گفت: علوم محیط زیست و به ویژه بهداشت محیط در سال‌های اخیر دارای پیشرفت‌های چشمگیری بوده و ضمن کاهش، کنترل و جایگزینی عوامل خطرزا در محیط، شرایط زندگی سالم را برای انسانها مهیا کرده و نقش ارزنده‌ای در ار ...

 

16 شهريور 1394
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر : افراد مبتلا به بیماری‌های تنفسی و بیماران قلبی آسیب پذیری بیشتری در برابر ریزگردها دارند
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهرگفت: نوزادان، کودکان، سالخوردگان، افراد مبتلا به بیماری‌های تنفسی مانند آسم، برونشیت، آمفیزم و بیماران قلبی آسیب پذیری بیشتری در برابر ریزگردها دارند.

 

12 شهريور 1394
پیام تبریک معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز ملی بهورز
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در پیامی به مناسبت روز بهورز گفت : توسعه سلامت در روستاهای میهن اسلامی مرهون دانش و تلاش بهورزان و تربیت کنندگان آن هاست.

 

13 تير 1394
افراد بالای 65 سال جامعه ما به طور متوسط 18 دندان از دست رفته دارند
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با توجه به اینکه افراد بالای 65 سال جامعه ما به طور متوسط 18 دندان از دست رفته دارند مداخله بهداشتی و درمانی لازم در زمان مناسب اهمیت فراوانی دارد.

 

2 تير 1394
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر : بهداشت مواد غذایی و اماکن عمومی در ماه مبارک رمضان بسیار مهم و ضروری است
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با توجه به گرم شدن هوا و همزمانی ماه مبارك رمضان با فصل تابستان احتمال شيوع بيماري‌هایی که از راه آب و غذا ، به ويژه بيماري‌هاي عفوني روده اي در مكان‌هايي كه به صورت دسته جمعي غذا تهيه و توزيع مي‌گردد، افزايش مي ...

 

1 تير 1394
با تغذیه مناسب در افطار و سحر، از تاثیرات مثبت روزه بهره مند شویم
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با توجه به همراه شدن ماه مبارک رمضان با روزهای گرم تابستان و روزه بودن روزه داران به مدت 16 ساعت، با تغذیه مناسب در افطار و سحر، از تاثیرات مثبت روزه بهره مند شویم.

 

1 بهمن 1393
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:‏ میزان مصرف نمک در کشور در مقایسه با استاندارد جهانی بالاست/ میزان بالای نمکی که افراد در روز ‏دریافت می‌کنند نمک پنهان است
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: میزان مصرف نمک در کشور در مقایسه با استاندارد جهانی بالاست و ‏ایران یکی از پر مصرف‌ترین کشورها در زمینه مصرف نمک هستند.‏

 
 
 
< >