دکتر.سجاد.اقبالی


17 تير 1396
دانشجویان استعداد درخشان در آینده نظام سلامت نقش ویژه‌ای دارند
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دانشجویان استعداد درخشان در آینده نظام سلامت نقش ویژه و به سزایی را ایفا می‌کنند و باید از آنان حمایت کرد.

 

31 شهريور 1395
پیام تبریک معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت آغاز سال تحصیلی
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در پیامی فرارسیدن مهرماه و آغاز سال تحصیلی جدید را به جامعه علمی استان تبریک گفت.

 

24 امرداد 1395
برای تحقق اهداف طرح تحول نظام سلامت، تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: موضوع سلامت دارای اهمیت بالایی است و برای تحقق اهداف طرح تحول نظام سلامت به‌ویژه در شهرستان عسلویه تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم.

 

27 تير 1395
فرماندار شهرستان گناوه: سلامت مردم مؤلفه اصلی در بقای یک جامعه است
فرماندار شهرستان گناوه گفت: سلامت مردم مؤلفه اصلی در بقای یک جامعه است و دولت تدبیر و امید نیز قدم‌های بسیار خوبی در حوزه سلامت برداشته که نشان‌دهنده نگاه ویژه به این حوزه است.

 

27 تير 1395
امام‌جمعه گناوه: امکانات درمانی شهرستان گناوه توسعه یابد
امام‌جمعه گناوه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در بخش درمان، گفت: امکانات درمانی شهرستان گناوه توسعه یابد.

 

26 تير 1395
بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه میزبان اولین همایش هم‌اندیشی نشست هم‌اندیشی فعالان اجتماعی گناوه با معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
نشست هم‌اندیشی فعالان اجتماعی شهرستان گناوه با معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به‌منظور بررسی و شناخت مشکلات بخش بهداشتی و درمانی شهر گناوه در سالن اجتماعات بیمارستان سوانح و سوختگی این شهر برگزار شد.

 

26 خرداد 1395
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: دغدغه مردم را برای ارایه خدمات مطلوب می‌پذیریم
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دغدغه مردم را برای اینکه برخی از خدمات در بیمارستان شهید گنجی امکان دارد با نقص ارایه شود را می‌پذیریم ولی مردم این اطمینان را داشته باشند که خدمات به‌صورت کامل به مردم ارایه خواهد شد.

 

10 خرداد 1395
رییس اداره شبکه فراهم آوری اعضای پیوندی وزارت بهداشت: نقش صداوسیما در فرهنگ‌سازی اهدای عضو بسیار مهم است/ گزارش تصویری
رییس اداره شبکه فراهم آوری اعضای پیوندی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برای اینکه اهدای عضو در استان تحقق یابد و به نقطه ایده آل برسد باید فرهنگ‌سازی لازم صورت گیرد و نقش صداوسیما در فرهنگ‌سازی اهدای عضو بسیار مهم است.

 

14 ارديبهشت 1395
آتش سوزی بیمارستان 17 شهریور برازجان مهار شد
سخنگوی مدیریت بحران حادثه بیمارستان 17 شهریور برازجان گفت: آتش‌سوزی بیمارستان 17 شهریور برازجان که از ساعت 4 و هشت دقیقه بامداد آغازشده بود با حضور تیم‌های آتش‌نشانی، هلال احمر و اورژانس 115 در محل مهار شد و مصدومین را به بیمارستان شهید گنجی انتقال دادند.

 

5 ارديبهشت 1395
خدمات دندانپزشکی در استان بوشهر با کیفیت بهتری ارایه می‌شود
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهرگفت: در طرح تحول نظام سلامت در بخش دندانپزشکی، خدماتی باکیفیت بهتر و قیمتی مناسب به مردم ارایه می‌دهد.

 

7 فروردين 1395
پیام تسلیت معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت درگذشت کارکنان اورژانس هوایی شیراز
دکتر سید سجاد اقبالی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر به مناسبت درگذشت جانسوز کارکنان اورژانس هوایی شیراز پیام تسلیتی صادر کرد.

 
 
 
< >