زندانیان


18 فروردين 1398
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر: طرح دیده وری ایدز بر روی زندانیان و رانندگان ترانزیت داخلی انجام شد
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: ۸۰۰ نفر از زندانیان زندان مرکزی بوشهر و رانندگان ترانزیت داخلی، موردبررسی و آزمایش تشخیص اچ.آی.وی قرار گرفتند.

 

25 ارديبهشت 1397
اجرای طرح تزریق واکسن مننژیت ویژه کارکنان و زندانیان اداره زندان شهرستان دشتستان
در راستای اهداف ارتقای سطح سلامت، با تزریق واکسن رایگان مننژیت زندانیان و پرسنل کادر و وظیفه اداره زندان شهرستان دشتستان در برابر این بیماری ایمن‌سازی شدند.

 

21 اسفند 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان: توجه به مسائل بهداشتی و درمانی زندانیان مورد تأکید شبکه بهداشت و درمان دشتستان می‌باشد
سرپرست شبکه بهداشت و درمان و درمان شهرستان دشتستان گفت: توجه به مسائل بهداشتی و درمانی کارکنان اداره زندان‌ها و زندانیان مورد تأکید شبکه بهداشت و درمان دشتستان می‌باشد.

 

25 آذر 1396
مهم‌ترین راه پیشگیری و کنترل ایدز مددجویان زندانی، آموزش است
کارشناس مبارزه با بیماری‌های مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: مهم‌ترین راه پیشگیری و کنترل ایدز مددجویان زندانی، آموزش می‌باشد.

 

16 مهر 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان: زندانیان شهر برازجان علیه هپاتیت ب واکسینه شدند
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: در راستای پیشگیری از بیماری عفونی و خطرناک هپاتیت طرح‌های واکسیناسیون هپاتیت ب از اول مهرماه در زندان‌ شهر برازجان آغاز و واکسیناسیون در سه نوبت انجام می‌شود.

 

8 تير 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر: پزشکان دیّری پیام‌آور کارهای خیّر و خداپسندانه‌اند
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: پزشکان شهرستان دیر با کمک‌های خیرخواهانه به زندانیان جرائم غیر عمد این شهرستان پیام‌آور کارهای خیر و خداپسندانه‌اند.

 
 
 
< >