شبکه.بهداشت.گناوه


4 ارديبهشت 1401
در ماه مبارک رمضان؛ بیش از 685 بازرسی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در گناوه انجام‌گرفته است
مسئول بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون 685 بازرسی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی به‌ویژه شیرینی فروشی، آش فروشی و غذای بیرون در گناوه انجام‌گرفته است.

 

11 فروردين 1398
پلمپ یک واحد عرضه غذای بیرون بر در شهرستان گناوه
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: یک واحد عرضه غذای بیرون بر در شهر گناوه، به علت تخلف بهداشتی و عدم رفع نواقصات اعلام‌شده، تعطیل شد.

 

18 دی 1395
کارشناس شبکه بهداشت و درمان گناوه: کارگاه آموزشی زندگی سالم دوره سالمندی در گناوه برگزار شد
کارشناس برنامه سالمندان شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: یک دوره آموزشی کارگاه آموزشی زندگی سالم در دوره سالمندی توسط شبکه بهداشت و درمان گناوه برگزار شد.

 

3 آذر 1395
افزایش سن ازدواج یکی از دلایل کاهش باروری می‌باشد
کارشناس واحد بهداشت خانواده شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: بر اساس مطالعات صورت گرفته افزایش سن ازدواج یکی از دلایل کاهش باروری و رشد جمعیت در ایران می‌باشد.

 

3 آذر 1395
لبخند زدن مسری است، لطفاً لبخند بزنید!
کارشناس بهداشت روان و رفتار مرکز خدمات سلامت جامع سیدالشهدا (ع) گناوه گفت: لبخند زدن مسری است، وقتی یک نفر در جمع شروع به خندیدن می‌کند بقیه هم بی‌دلیل به او می‌خندند و این مسئله می‌تواند جادویی بر حس و حال شما و اطرافیانتان باشد.

 

7 مهر 1395
انهدام بیش از 300 کیلوگرم مواد غذایی غیرقابل‌مصرف انسانی در شهرستان گناوه
در راستای طرح تشدید نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در شهرستان گناوه بیش از 300 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیرقابل‌مصرف انسانی کشف و انهدام شد.

 

4 مهر 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان گناوه خبر داد: افزایش 10 درصدی مراجعه به آزمایشگاه مرکزی
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: بیش از 18 هزار نفر در شش ماهه اول سال 95 به آزمایشگاه مرکزی شهرستان گناوه جهت دریافت خدمات آزمایشگاهی مراجعه کرده‌اند که این تعداد نسبت به شش ماهه اول سال قبل 10 درصد افزایش داشته است.

 

12 امرداد 1395
زایمان موفق توسط نیروهای اورژانس 115 شهری در گناوه انجام شد
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: پرسنل پایگاه اورژانس شهری شماره دو شهرستان پس از انجام موفق زایمان، مادر و نوزاد را با وضعیت مناسب به زایشگاه بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) این شهرستان تحویل دادند.

 

30 خرداد 1395
شناسایی و درمان بیش از 700 بیماری مبتلابه اسهال در شهرستان گناوه
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: در سال 94 کارشناسان پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های شبکه بهداشت و درمان با پیگیری‌های مکرر و با جلب همکاری درمانگاه‌های خصوصی و دولتی تعداد چهارصد و 80 مورد نمونه‌برداری التور از هفتصد و 63 مورد بیماران اسهالی گزا ...

 

30 خرداد 1395
بازدید از صنوف حساس مواد غذایی در شهرستان گناوه
در راستای تشدید نظارت‌ها بر صنوف حساس مواد غذایی در ماه مبارک رمضان گشت بازدید از این صنوف در شهرستان گناوه انجام گرفت.

 

25 خرداد 1395
کارشناس تغذیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه: اصول تغذیه صحیح در زمان روزه‌داری رعایت شود
کارشناس تغذیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: متأسفانه برخی از روزه‌داران پس از ماه رمضان دچار عوارضی چون افزایش وزن، افزایش سطح چربی‌های خون، از کنترل خارج شدن بیماری دیابت، فشارخون و مشکلات گوارشی می‌شوند، به همین دلیل ضرورت دارد تا روزه‌داران اصو ...

 

27 دی 1394
مرکز بهداشتی بندرریگ بیماری را از مرگ حتمی نجات داد
با تلاش و همت کادر درمانی مرکز بهداشتی و درمانی امام محمدباقر(ع) بندرریگ بیماری از مرگ حتمی نجات یافت.

 
 
 
< >