فاطمه.زیارتی


11 اسفند 1395
کارشناس بهداشت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه: رژیم غذایی سالم و ورزش دو عامل اساسی برای زندگی باکیفیت در سالمندی است
کارشناس بهداشت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: روش زندگی سالم، حفظ سلامت، رژیم غذایی مناسب، ورزش منظم و عادات بهداشتی درست، مؤثرترین راه برای کاهش خطر بیماری‌های مزمن و نیاز یافتن به دارو و یک زندگی باکیفیت در دوران سالمندی است.

 

2 اسفند 1395
تنها با تمرین می‌توان به مهارت کنترل و خنثی کردن خشم دست‌یافت
کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه عنوان داشت: همه ما در طول زندگی خشمگین می‌شویم و نباید فراموش کرد تا زمانی که تمرین نباشد، نمی‌توان به مهارت کنترل و خنثی کردن خشم دست‌یافت.

 

22 دی 1395
کارشناس بهداشت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه: حدود 4 تا 6 درصد از مردم جهان از افسردگی رنج می‌برند
کارشناس بهداشت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: افسردگی یک بیماری روانی است که باعث احساس غم و ناراحتی مداوم و بی‌علاقگی نسبت به همه‌چیز، احساس گناه و بی‌ارزش بودن در فرد می‌شود و حدود 4 تا 6 درصد از مردم جهان از این بیماری رنج می‌برند.

 

5 دی 1395
والدین و نقش آنان در پیشگیری از اعتیاد نوجوانان
کارشناس بهداشت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: والدین با روش‌های تربیتی می‌توانند از معتاد شدن نوجوانان خود پیشگیری کنند.

 

3 آذر 1395
لبخند زدن مسری است، لطفاً لبخند بزنید!
کارشناس بهداشت روان و رفتار مرکز خدمات سلامت جامع سیدالشهدا (ع) گناوه گفت: لبخند زدن مسری است، وقتی یک نفر در جمع شروع به خندیدن می‌کند بقیه هم بی‌دلیل به او می‌خندند و این مسئله می‌تواند جادویی بر حس و حال شما و اطرافیانتان باشد.

 

6 آبان 1395
به مناسبت هفته سلامت زنان: دلجویی از بیماران تنها مرکز ویژه بیماران مزمن اعصاب و روان در سطح استان
به مناسبت هفته سلامت زنان کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه ضمن بازدیدی از سرای مهر ویژه بیماران اعصاب و روان از بیماران آنجا دلجویی کردند.

 
 
 
< >