فعالان.اجتماعی


8 ارديبهشت 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه: مشارکت مردم در اجتماعی کردن سلامت ضرورت دارد
سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: تنها 20 درصد متولی امر سلامت بر عهده این مجموعه است و برای تحقق 100 درصدی آن، همه آحاد جامعه به‌ویژه فعالان اجتماعی باید مشارکت کنند.

 

8 ارديبهشت 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان: نقش رسانه‌ها، فعالان اجتماعی و سازمان‌های مردم‌نهاد در نهادینه شدن فرهنگ خودمراقبتی باید پررنگ‌تر شود
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: مردم و سازمان‌های مردم‌نهاد برای فرهنگ‌سازی و خودمراقبتی در حوزه سلامت همکاری کنند چون اصلاح عادات آسیب‌رسان و تغییر سبک زندگی بر عهده خود مردم است.

 

2 امرداد 1395
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: توسعه باید متوازن و پایدار باشد
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: توسعه، باید دارای دو ویژگی‌ توازن و پایداری باشد و تمامی ابعاد آن هماهنگ باهم رشد کنند در غیر این صورت توسعه پایدار نخواهد بود.

 

30 تير 1395
نشست فعالان اجتماعی دشتستان با معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
فعالان اجتماعی شهرستان دشتستان در نشستی صمیمی میزبان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر بودند.

 

26 تير 1395
بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه میزبان اولین همایش هم‌اندیشی نشست هم‌اندیشی فعالان اجتماعی گناوه با معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
نشست هم‌اندیشی فعالان اجتماعی شهرستان گناوه با معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به‌منظور بررسی و شناخت مشکلات بخش بهداشتی و درمانی شهر گناوه در سالن اجتماعات بیمارستان سوانح و سوختگی این شهر برگزار شد.

 

29 آذر 1394
وضعیت بهداشت ودرمان گناوه باحضور مسئولان و فعالان اجتماعی بررسی شد
نیازها و مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان گناوه در قالب نشست هم اندیشی فعالان اجتماعی و خبرنگاران با مسئولان در شبکه بهداشت ودرمان این شهرستان بررسی شد.

 
 
 
< >