مهندس.ناصری


20 ارديبهشت 1396
مراسم بزرگداشت روز جهانی تالاسمی در شهرستان دیلم برگزار شد
به مناسبت روز جهانی بیماران خاص (تالاسمی) مراسم جشنی در بخش تالاسمی بیمارستان بقیه‌الله الاعظم (عج) شهرستان دیلم برگزار شد.

 

2 آبان 1395
آیین تکریم و معارفه سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان دیلم برگزار شد
آیین تکریم و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان دیلم با حضور قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، امام‌جمعه شهرستان و مسئولین برگزار شد.

 

4 ارديبهشت 1395
به مناسبت هفته سلامت مراسم پرفیض زیارت امین الله در گلزار شهدای دیلم برگزار شد
به مناسبت آغازهفته سلامت و همزمان با میلاد با برکت امیرالمومنین علی (ع) مراسم پرفیض زیارت امین الله به میزبانی شبکه بهداشت و درمان دیلم در محل گلزار شهدای این شهر برگزار شد.

 

22 فروردين 1395
رییس شبکه بهداشت ودرمان دیلم خبرداد: در طرح سلامت نوروزی بیش از500 بار از اماکن تولید و عرضه مواد غذایی بازدید شد
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: در اجرای طرح سلامت نوروزی تلاش شد تا خدمات بهداشتی و درمانی مناسبی به همشهریان و مهمانان نوروزی ارایه شود در همین راستا در طرح سلامت نوروزی بیش از500 بار از اماکن تولید و عرضه مواد غذایی بازدید شد.

 

11 فروردين 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان دیلم: 600 نفر از خدمات اورژانس ساحلی دیلم بهره‌مند شده‌اند
رییس شبکه بهداشت و درمان دیلم گفت: از 29 اسفند سال گذشته تا 7 فروردین امسال 608 نفر به پایگاه سلامت نوروزی مستقر در ساحل مراجعه و خدمات مورد نیاز را دریافت کرده‌اند.

 

10 اسفند 1394
خرید و راه اندازی دو دستگاه اتوآنالایزر در آزمایشگاه های شهرستان دیلم
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت : همزمان با آغاز عملیات اجرایی ساختمان آزمایشگاه بیمارستان دیلم، دو دستگاه اتوآنالایزر جدید به منظور استفاده در آزمایشگاه‌های بیمارستان و مرکز سلامت جامعه امام رضا(ع)خریداری و راه اندازی شد.

 

21 تير 1394
استقرار متخصص زنان در بیمارستان شهرستان دیلم
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: پزشک متخصص زنان به صورت دوره‌ای و سه روز در هفته در شهرستان دیلم استقرار پیدا کرده است.

 
 
 
< >