رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی: چهار پروژه عمرانی در ایام‌الله دهه فجر در شهرستان دشتی به بهره‌برداری می‌رسد

14 آذر 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: در ایام‌الله دهه مبارک فجر، چهار پروژه عمرانی در شهرستان دشتی به بهره‌برداری می‌رسد.

دکتر اصغر بحرانی در مراسم معارفه سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت شهید مظفری کاکی و در جمع مسئولین این شهر ضمن اعلام این خبر افزود: عملیات نوسازی و توسعه اورژانس بیمارستان زینبیه (س)، احداث پانسیون چهار واحدی کاکی و مرکز پیشگیری بیماری‌های دهان و دندان شهرستان و عملیات دیوارکشی چهارخانه بهداشت، مراحل پایانی خود را می‌گذراند و به حول قوه الهی در ایام‌الله دهه مبارک فجر به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی تصریح کرد: چند پروژه دیگر نیز عملیات اجرایی آن در آینده نزدیک آغاز خواهد شد که مشخصات این پروژه‌ها متعاقباً اعلام می‌شود.
دکتر اصغر بحرانی در این مراسم ضمن تقدیر از تعامل سازنده بخشدار و شهردار کاکی با مجموعه بهداشت و درمان افزود: با توجه به نیاز جدی مردم کاکی به وجود داروخانه شبانه‌روزی و با پیگیری‌های صورت گرفته، توافقاتی مبنی بر شبانه‌روزی شدن داروخانه درمانگاه کاکی حاصل گردیده و در آینده نزدیک شاهد تحقق این مهم خواهیم بود.
در این مراسم اسدالله حاجیانی بخشدار کاکی نیز ضمن تقدیر از مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان، بر لزوم هماهنگی هرچه بیشتر سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت با مسئولان بخش تأکید کرد.
گفتنی است در این مراسم حسن مصلحی پور به‌عنوان سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت شهید مظفری کاکی معرفی شد.

انتهای پیام/ م.ا 3040


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.