بازدید تیم پایش معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از شهرستان تنگستان

28 آذر 1395
در راستای نظارت بر نحوه ارایه خدمات بهداشتی، تیم پایش معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از روند اجرای برنامه‌های طرح تحول نظام سلامت شهرستان تنگستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان؛ رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان در این خصوص گفت: در راستای نظارت بر نحوه ارایه خدمات بهداشتی به‌ویژه روند اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت، تیم پایش معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از این شهرستان بازدید کرد.
دکتر علی نگین تاجی با اشاره به اینکه این بازدید از ستاد شبکه، مراکز خدمات جامع سلامت و خانه‌های بهداشت شهرستان و با چک‌لیست‌های استاندارد صورت گرفته است افزود: در این پایش تمامی بسته‌های خدماتی شامل مادران، باروری سالم، کودکان، میانسالان، خودمراقبتی، سالمندان، تغذیه، جوانان و نوجوانان در ستاد شبکه بررسی و پایش گردید و سپس از مراکز خدمات جامع سلامت شهید رجایی، بنه گز و بازدید شد.
وی تصریح کرد: این بازدیدها به یافتن هر چه کیفی‌تر نقاط ضعف و قوت کار، حل مسایل و گسترش ارایه خدمات کمک می‌کند.
كارشناسان تیم پایشگر معاونت بهداشتی ضمن ابراز رضایت از عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، هدف اصلی این بازدید را تبادل اطلاعات و انتقال تجارب عنوان کردند.
گفتنی است بعد از بازدیدهای صورت گرفته از شهرستان تنگستان جلسه‌ای با حضور دکتر محمدمهدی خواجه ئیان معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، كارشناسان تیم پایشگر معاونت بهداشتی و کارشناسان ستادی شهرستان تنگستان در سالن کنفرانس این شبکه برگزار شد.

 
انتهای پیام/ ح.د 3010


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.