رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: با ورود 16 متخصص تعداد پزشکان متخصص در دشتستان به 45 نفر رسید

3 بهمن 1395
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: با ورود 16 متخصص و فوق تخصص جدید به شهرستان دشتستان در مجموع 45 متخصص و فوق تخصص خدمات درمانی به مردم ارایه می‌دهند.

دکتر علیرضا رئیسی در آیین معارفه پزشکان متخصص جدیدالورود به دشتستان گفت: از آنجا که موضوع ماندگاری پزشکان از اولویت‌های بخش درمان است به عنوان متولیان درمان استان با تمامی امکانات و اختیارات قانونی از پزشکان و متخصصان حمایت می‌کنیم.
وی بیان داشت: تا قبل از اجرای طرح تحول سلامت ضریب اشغال تخت به ازای هر هزار نفر کمتر از یک بود که بعد از اجرای طرح تحول این رقم به 4/1 رسیده است.
دکتر علیرضا رئیسی به افزایش تخت‌های ویژه اشاره کرد و افزود: تخت‌های ویژه که قبل از طرح تحول سلامت 87 عدد بود هم اکنون به یکصدو 86 تخت در سراسر استان افزایش یافته است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: 17 آمبولانس در سطح استان به ICU و NICU  مجهز شده‌اند که خدمات قابل توجهی به بخش درمان ارایه می‌کنند.
وی در باره مطالبات پزشکان شاغل در طرح تحول سلامت خاطر نشان کرد: بخش قابل توجهی از مطالبات آنان تا پایان سال جاری و بخش دیگر در اوایل سال جدید پرداخت خواهد شد.
آیین معارفه متخصصان جدیدالورد به شهرستان دشتستان با حضور مسئولان شهرستانی در فرمانداری شهرستان دشتستان برگزار شد.
انتهای پیام/ س.غ3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.