رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد؛ راه‌اندازی آزمایشگاه در مرکز خدمات جامع سلامت آباد تنگستان

6 بهمن 1395
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از تلاش برای راه‌اندازی آزمایشگاه در مرکز خدمات جامع سلامت آباد تنگستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان؛ دکتر علیرضا رئیسی در بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت روستای چاهکوتاه و مرکز خدمات جامع سلامت شهری شهید احمدزاده شهرآباد تنگستان اظهار داشت: توسعه بهداشت و درمان در شهرها و روستاها به‌صورت جدی موردتوجه است.
وی اضافه کرد: با توجه به جمعیت تحت پوشش شهرآباد و نیاز به وجود آزمایشگاه در این شهر، درصورتی‌که شهرداری فضای فیزیکی را فراهم کند، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیرو و تجهیزات موردنیاز آزمایشگاه این شهر را تأمین خواهد کرد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: در خصوص تأمین پانسیون برای پزشکان و دندان‌پزشکان نیز این موضوع در اولویت کاری دانشگاه در سال ۹۶ قرار دارد.
وی تأکید کرد: در این خصوص شبکه‌های بهداشت و درمان لازم است همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی شهرستان و خیران سلامت را نیز جذب کنند.
دکتر رئیسی همچنین در بازدید از این مراکز، روند اجرای طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت را بررسی و مسئولین این مرکز گزارشی از روند اجرای این طرح و سامانه یکپارچه بهداشت (سیب)، تعداد خدمات ارایه شده و افرادی که خدمات سلامت را دریافت کرده‌اند، ارایه دادند.

انتهای پیام/ ح.د 3010
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.