معاون استانداری بوشهر: برخی از مشکلات کشور بی‌توجهی به سیره زندگی امامان معصوم است

25 اسفند 1395
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: برخی از مشکلاتی که اکنون در جامعه احساس می‌شود به دلیل این است که در طی سال‌های پس از انقلاب چندان سیره و روش امام معصوم و به‌ویژه حضرت فاطمه زهرا (س) را در جامعه به‌درستی تبیین نکرده‌ایم.

دکتر عبدالکریم گراوند در همایش بانوان دانش‌آموخته مکتب حضرت فاطمه (س) با حضور همسر دانشمند هسته‌ای شهید داریوش رضایی‌نژاد در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: اگر امروز در برخی از امور مشکل‌داریم به این دلیل است که بعد از 38 سال هنوز بر اساس سیره و روش زندگی معصومان به‌ویژه حضرت فاطمه زهرا (س) برنامه‌ریزی نشده است.
وی تصریح کرد: باید تلاش شود در دولت و نظام جمهوری اسلامی که مبتنی بر سیره و روش ائمه معصوم (ع) است بسیاری از مشکلات موجود در جامعه برطرف شود.
دکتر عبدالکریم گراوند بابیان اینکه اساس خانواده در دست‌زنان است اظهار کرد: اگر زندگی حضرت زهرا (س) در جامعه به‌درستی تبیین می‌شد، امروز دغدغه زندگی ایرانی اسلامی را نداشتیم.
وی بیان کرد: الگوی ایرانی اسلامی به معنی آمیختن فرهنگ و آداب اصیل ایرانی با رسوم و سنت‌های اسلامی است که با مدیریت و برنامه‌ریزی زنان ایرانی عملیاتی می‌شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر با اشاره به اهمیت و برجستگی نقش زن در خانواده اظهار کرد: زنان در بسیاری از کارها به‌ویژه در بخش الگوی مصرف و روی آوردن به کالاهای تولید داخل نقش مؤثری دارند.
دکتر گراوند بیان کرد: با نهادینه کردن فرهنگ خرید محصولات داخلی باید از تولید کالای ایرانی حمایت کرد.
انتهای پیام/م.غ 1023


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.