سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه: اورژانس شهرستان عسلویه به بنز اسپرینتر مجهز شد

8 فروردين 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: یک دستگاه بنز اسپرینتر 314 به اورژانس شهرستان عسلویه اضافه‌شده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه؛ جاسم زارعی اظهار داشت: یک دستگاه بنز اسپرینتر 314 با تمام تجهیزات و امکانات به ناوگان اورژانس شهرستان عسلویه تحویل داده شد و همچنین یک آمبولانس نیز به اتاق آی سی یو مجهز شده است.
زارعی افزود: آمبولانس اسپرینتر 314 جدید که به این ناوگان اضافه‌شده است، دارای امکاناتی از قبیل برانکار سه‌حالته، ساکشن برقی با ظرف یک‌بارمصرف، DC شک (پرتابل)، ون تیلاتور اکسیژن‌رسانی به مریض به‌صورت خودکار و (کیف C.P.R احیاء قلبی ریوی) با تمام تجهیزات است.
وی بابیان اینکه این آمبولانس مجهز به همه امکانات پزشکی است بیان کرد: با توجه به وظیفه سنگین فوریت‌های پزشکی در زمان بحران، تصادفات و اقدام سریع و به‌موقع، وجود چنین آمبولانسی با امکانات خوب کمک قابل‌توجهی خواهد کرد و امیدوارم با اضافه شدن این آمبولانس‌ها به ناوگان فوریت‌های پزشکی شهرستان خدمات بهتری به مردم شهرستان ارائه و پوشش خدمات‌دهی اورژانسی بهبود یابد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه اظهار داشت: آی سی یو دار کردن آمبولانس‌های مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی شهرستان، ادغام آمبولانس‌ها و راننده‌های مراکز با اورژانس 115 و اضافه نمودن آمبولانس ویژه بیماران سوختگی از دیگر کارهای مهم در دست اقدام در زمینه فوریت‌های پزشکی و اورژانس که ان شاالله به همین زودی محقق خواهد شد.
انتهای پیام/ ع.م 3090

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.