به مناسبت هفته سلامت؛ نمایشگاه دستاوردهای داوطلبان سلامت در دشتی گشایش یافت

4 ارديبهشت 1396
در آیینی با حضور فرماندار دشتی و به مناسبت هفته سلامت نمایشگاه دستاوردهای داوطلبان سلامت در این شهرستان گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی در دومین روز از هفته سلامت، نمایشگاه داوطلبین سلامت شهرستان دشتی با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان دشتی در حسینیه روستای میانخره برپا گردید.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی در آیین گشایش این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه که توسط رابطین سلامت شهرستان برپاشده صنایع‌دستی و غذاهای محلی در معرض دید عموم قرارگرفته است.
دکتر اصغر بحرانی با اشاره به اهمیت نقش داوطلبین در نظام سلامت افزود: رابطین سلامت با حضور در مراکز جامع سلامت آموزش‌های لازم را فرامی‌گیرند و با حضور در بین خانواده‌ها این آموزش‌ها را انتقال می‌دهند.
وی تصریح کرد: داوطلبین سلامت چهار واقعه مهم حیاتی شامل تولد، مرگ‌ومیر، ازدواج و مهاجرت را به شبکه بهداشت و درمان گزارش می‌دهند که این گزارش‌های به‌موقع باعث به‌روز شدن اطلاعات می‌شود.
دکتر بحرانی افزود: داوطلبین شهرستان در سال ۹۴ رتبه دوم و سال ۹۵ نیز رتبه برتر استان را کسب کردند و داوطلب نمونه کشوری از استان بوشهر نیز از روستای میانخره بوده است.
گفتنی است این نمایشگاه با همکاری امور داوطلبین شبکه بهداشت و درمان و داوطلبین مرکز خدمات جامع سلامت و پایگاه سلامت شهید احمدی و مرکز خدمات جامع سلامت امام حسن مجتبی (ع) و داوطلبین سلامت روستاهای درازی و میانخره برپا گردید.

انتهای پیام/ م.ا 3040

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.